Prejsť na hlavný obsah
Prihlásiť sa
Zoznam prianí
Nákupný košík

Vans UltraRange

Vans UltraRange ťa budú sprevádzať do každého terénu

Značku Vans ti iste predstavovať netreba – táto ikona streetwearovej módy je na scéne už mnoho desaťročí a spája sa nám predovšetkým s uvoľneným životným štýlom skaterov. Vans UltraRange je však séria, ktorá tento typicky mestský brand posúva za hranice jeho doterajších horizontov – do drsného outdoorového terénu. Vans UltraRange spájajú klasický uvoľnený imidž tenisiek svojej značky s funkčnými prvkami, ako je odpružená stielka, protišmyková podrážka či zvýšená opora členku a päty. Ak v tebe drieme dobrodruh, budete si iste rozumieť.

Vans UltraRange nepozná obmedzenia

Ak máš tenisky Vans zafixované najmä ako ležérne mestské topánky na všestranné využitie, tentokrát ťa táto značka možno prekvapí. Vans UltraRange je nová séria športových topánok do každého terénu. Majú posilnenú oporu päty, odľahčený dizajn, priedušný zvršok a 'all-grip' podrážku, ktorá ťa nezradí v žiadnom teréne. Pokiaľ ti však tieto skate tenisky padli do oka najmä pre ich dizajn, môžeš ostať v kľude – klasický vzhľad kultových Vansiek, a to vrátane charakteristickej lomenej vlny na bočnej strane topánky, ostáva prakticky nezmenený. Na prvý pohľad vyzerajú Vans UltraRange tenisky so svojimi klasickými náprotivkami takmer totožne a rovnako bohatá ostáva aj ich paleta farieb a dizajnov. Nájdeš ich vo vysokých členkových aj nízkych prevedeniach, jednofarebné aj bláznivo pestré. Stačí si len vybrať tie, ktoré najlepšie zapadnú práve do tvojho šatníka.

Objav svoje nové Vans UltraRange v ABOUT YOU

Výrobcovia obuvi majú obvykle pri dizajnovaní nových sérií pred sebou obraz konkrétneho typu užívateľov, ktorým by mali ich produkty sadnúť ako uliate. Pre koho sú teda Vans UltraRange predovšetkým určené? Tieto tenisky sa dokonale hodia k aktívnemu životnému štýlu, ktorý nepozná žiadne obmedzenia ani limity. Ráno si v betónovom meste, poobede sa prechádzaš lesom a cez víkend už kráčaš po klzkých horských chodníčkoch? Presne ty budeš z nových Vans UltraRange topánok ťažiť maximum úžitku a potešenia. Toto sú topánky, v ktorých sa ti bude výborne behať po trailoch, no nemusíš si ich prezúvať ani pred stretnutím s kamošmi či cestou do práce. Skvelo si budú rozumieť s teplákmi aj džínsami, dámam sa dokonca môžu hodiť aj k sukni alebo šatám. V koženom prevedení sú vhodné prakticky na všetky ročné obdobia, látkové varianty sú zase ideálnou voľbou na leto. Pod hlavičkou Vans UltraRange nájdeš aj niekoľko samostatných podkategórií. UltraRange Rapidweld sú univerzálne ľahučké topánky určené najmä cestovateľom, UltraRange EXO sú vhodné predovšetkým do prašného a kamenistého terénu a UltraRange Gore sú štýlové obojživelné nazúvačky z neoprenu. Ktoré z nich si dnes berieš domov ty?

Objav ďalšie rady modelov od značky VANS