Prejsť na hlavný obsah
Prihlásiť sa
Zoznam prianí
Nákupný košík

Vans Sk8 Hi

Vans Sk8 Hi: Originálna skejtová obuv teraz aj v ABOUT YOU

Obľúbený americký módny brand Vans ti iste netreba predstavovať. Preslávil sa najmä štýlovými, komfortnými a kvalitnými voľnočasovými teniskami, ktoré sa stali synonymom slobody a nespútanej mladosti. Dnes chceme upriamiť tvoju pozornosť na jeden špecifický rad týchto topánok, ktorému predpovedáme v nadchádzajúcej sezóne veľkú slávu – predstavujeme ti jedinečné Vans Sk8 Hi, neprehliadnuteľné členkové tenisky v pestrých dizajnoch, ktoré si iste zamiluješ na prvý pohľad. V ABOUT YOU teraz nájdeš Vans Sk8 Hi online, pohodlne a za skvelé ceny. Stačí si už len vybrať tie svoje...

Vans Sk8 Hi: Štyri desaťročia na výslní

Niektoré dizajny akoby vôbec nestarli. Rozhodne to platí aj pre tenisky Vans Sk8 Hi – predstav si, že sú v prakticky nezmenenej podobe na trhu už od roku 1978! Pôvodne boli známe pod názvom Style 38 a bol to len druhý model vansiek, ktorý sa mohol popýšiť charakteristickou vlnovkou, takzvaným ‘jazz stripe’ – dnes už neodmysliteľným symbolom tohoto brandu. Vans Sk8 Hi sú tenisky, ktoré spájajú dizajn s praktickou funkčnosťou. Pôvodne mysleli najmä na skateboardistov, ktorí nemôžu neoceniť ich stabilnú rovnú podrážku, bezpečné spevnenie členkov či komfortnú šírku, čo sadne každému chodidlu. Dnes ich však už v šatníku chce mať skoro každý aj pre ich parádny nápaditý dizajn. Nedajú na ne dopustiť napríklad ani celebrity ako Kanye West, Alexa Chung, Gwen Stefani či Olivia Wilde. Osvojíš si ich hviezdny štýl tiež?

Máme Vans Sk8 Hi v desiatkach cool prevedení

Nechce sa ti naháňať Vans Sk8 Hi po kamenných predajniach? Ani nemusíš! Tú najlepšiu a najvýhodnejšiu ponuku i tak nájdeš online, v e-shope ABOUT YOU. Máme tu pre teba pripravené desiatky pestrých prevedení tejto obľúbenej obuvi, takže na prázdno určite neobídeš. Milovníkom oldchoolovej klasiky odporúčame nadčasové čierno-biele prevedenie s výraznou pogumovanou špičkou alebo snehobiely model, ktorý možno skombinovať naozaj s hocičím. Preferuješ pestré farby? Máme u nás pre teba vansky v neprehliadnuteľných červených, modrých, zelených či fialových odtieňoch, ktorým iste neodoláš. Trúfneš si aj na bláznivé vzory? Originalita teniskám Vans Sk8 Hi pristane zo všetkého najviac. Obľúbené šachovnicové, kvetinové, leopardie či ornamentálne motívy dokonale vystihnú tvojho hravého a nonkonformného ducha. Nepochybne sa stanú tvojimi favoritkami! Tieto kultové topánky milujú dámy aj páni z celého sveta. A čo si k nim obliecť? Tieto tenisky dokonale zapadnú nie len do športového, ale tiež do bežného mestského outfitu – nosia sa k džínsom, kapsáčom, ale aj sukniam a šatám. Vans, to je predsa sloboda a bezstarostnosť, tak prečo sa trošku neodviazať?

Objav ďalšie rady modelov od značky VANS