Prejsť na hlavný obsah
Prihlásiť sa
Zoznam prianí
Nákupný košík

Tramky

Tramky: tvoje spoločníčky v letných dňoch

Tenisky sa dnes delia na desiatky, ba možno aj stovky podkategórií. Vyplýva to, napokon, priamo z dopytu nás všetkých. Všetci ich síce milujeme rovnako, no každý z nás o nich má trochu inú predstavu. Dnes ti predstavíme kúsky, ktoré sú ako stvorené na bezstarostné letné prechádzky a už len pohľad na ne ťa spoľahlivo zahreje a osvieži. Objav jedinečné tramky a vynov s nimi svoj sezónny šatník ešte dnes. Ako inak, ponúkame ti nesmierne pestrú a všestrannú ponuku tejto obľúbenej mestskej obuvi. Vyberú si z nej milovníčky klasiky aj extravagancie, mladšie ročníky aj zrelšie módne znalkyne. Dámske tramky z ABOUT YOU, skrátka, nemôžu chýbať ani tebe!

Tramky – ako stvorené na bezstarostné potulky

Trampky, tramky – nech už ich nazývaš akokoľvek, podstata ostáva rovnaká. Tieto tenisky sú ako stvorené na oddychové prechádzky mestom aj poľnými cestičkami a nesmú chýbať v batohu žiadneho cestovateľa či dobrodruha. Na výpočet ich jedinečných výhod by nám asi tento priestor nestačil. Spomeňme však aspoň pár najdôležitejších. Patrí k nim predovšetkým ich neskutočná ľahkosť, vďaka ktorej dokážeme celkom hravo zabudnúť, že ich vôbec máme na nohách. K tomu sa pridáva aj vzdušnosť a priedušnosť – ideálna vlastnosť na letné dni, kedy sa v ťažkej koženej obuvi nohy môžu nepríjemne potiť. No a v neposlednom rade je tu aj nekonečne pestrá paleta ich dizajnov. Plátenná textília sa výborne farbí, čo výrobcovia tejto obuvi naplno využívajú. Tramky dámske, ale aj pánske či detské vďaka tomu na trhu nájdeš v stovkách veselých prevedení vrátane bláznivých kvetinových, safari či hippie motívov.

Tramky na šnúrky aj v slip-on prevedení

Okrem farby či vzoru si tramky môžeš vyberať aj podľa preferovaného spôsobu ich obúvania a nosenia. Obľúbené sú v slip-on prevedení, teda ako jednoduché nazúvačky, pri ktorých obúvaní ani nebudeš potrebovať ruky. Klasikou ale, samozrejme, ostávajú tie šnurovacie – klasické nízke, ale aj vyššie členkové. Akú zvoliť podrážku? Najľahšie sú tramky s jednoduchou hladkou podrážkou, ktorá sa však hodí najmä do vybetónovaných mestských ulíc. V teréne by ťa cez ňu mohli nepríjemne tlačiť kamienky, preto bude na výlety lepšie zvoliť topánky s výraznejším traktorkovým dezénom. No a pokiaľ ide o značky, v ABOUT YOU si na svoje príde naozaj každý. Máme tu parádne tramky všetkých tvojich obľúbených značiek vrátane Vans, Mustang, Hub, Palladium či Superdry, ba dokonca aj exkluzívne kúsky z dielne prémiových brandov ako Guess, Womsh alebo G-Star Raw. Objav medzi nimi tie svoje a dopraj si s nimi maximálne pohodlie aj dokonalý štýl. Tu nemôžeš šliapnuť vedľa!