Prejsť na hlavný obsah
Prihlásiť sa
Zoznam prianí
Nákupný košík

Jarné topánky

Jarné topánky? S ABOUT YOU budeš vždy v kurze!

Konečne je to tu. Olovenú sivú oblohu nahradila jasná belasá a slnko konečne začína hriať. Je tu jar a s ňou aj skvelá príležitosť inovovať svoj šatník o nejaké nápadité jarné topánky. Ktorým smerom sa v nastávajúcej sezóne budú uberať módne trendy? Ako sa v nich zorientovať a vybrať si z nich pre seba to najlepšie? Sme tu, aby sme ti poradili, inšpirovali ťa, ale najmä ponúkli ti tie najzaujímavejšie a najkrajšie jarné topánky na trhu. Bezpečne, pohodlne a za najlepšie ceny. V ABOUT YOU sa, skrátka, jarná obuv nakupuje vždy najlepšie.

Dámske jarné topánky v elegantnom šate

Pokiaľ ide o jarné topánky, dámy by sa tento rok mali obzerať najmä po elegantných členkových čižmičkách v mestskom štýle. Sú ľahké a pohodlné, skvelo sa tiež kombinujú. Dizajnom kraľujú jemne zaoblené špičky a mohutnejšie opätky strednej výšky. Môžu ti trošku pripomínať klasické kovbojské čižmy – najmä modely s jemne vyzdvihnutou špičkou a vyrezávanými vzormi, ktoré sa módou Divokého západu otvorene inšpirujú. Ak ti však takáto extravagancia až tak nesedí, pokojne choď do decentnej klasiky, ako je čierna useň či hladká hnedá koža. Táto nadčasová estetika nikdy nevychádza z módy a dáva ti tiež voľnú ruku pri kombinovaní. Napokon, jemné ozvláštnenie môže ponúkať aj výrazný kovový zips či zaujímavá textúra na opätku. Dokonalosť sa predsa zvykne skrývať v detailoch – a tvoje jarné topánky musia byť dokonalé!

Jarné topánky aj ako štýlová športová obuv

Dámske jarné topánky, samozrejme, netvoria len čižmičky na opätkoch. Na svoje si túto sezónu dôjdu aj milovníčky športovej elegancie – svetové módne značky prinášajú desiatky inovatívnych topánkových kreácií, ktoré sú šik, pohodlné aj štýlové súčasne. Veľkým hitom sú napríklad vysoké tenisky, ktoré môžu dokonale replikovať klasickú športovú obuv, alebo pomocou rôznych sofistikovaných detailov suplovať aj za klasické mestské topánky. Obľúbené sú na nich rôzne metalické aplikácie, výrazné logá a nápisy, ale aj vyvýšená platformová podrážka. Ako vyberať na prechodné ročné obdobia tie správne materiály? Jarné topánky musia dámske nôžky stále aspoň čiastočne chrániť aj pred chladom a vlhkosťou, takže najvhodnejšou je klasická koža či kvalitná eko koža. V teplejších mesiacoch ku koncu jari si však už môžeš trúfnuť aj na plátenné topánky, ktoré sú príjemne ľahké a vzdušné. V ABOUT YOU si na svoje príde každý, keďže tu pod jednou strechou nájdeš stovky obľúbených módnych značiek pokope. Jarné topánky v našej ponuke pochádzajú z kolekcií značiek Patrizia Pepe, Karl Lagerfeld, Diesel, Steve Madden, Tamaris a mnohých ďalších. Už máš vybraté tie svoje?