Prejsť na hlavný obsah
Prihlásiť sa
Zoznam prianí
Nákupný košík

Ray Ban Aviator: Kultové pilotky, ktoré sadnú každému

Ten, kto hľadá naozaj kvalitné a nápadité slnečné okuliare, rozhodne nemôže obchádzať kult menom Ray Ban Aviator. Tento svetoznámy model patrí k najobľúbenejším okuliarom sveta, za čo vďačí predovšetkým svojmu harmonickému spojeniu kvality, univerzálnosti a nadčasovej estetiky. Tieto okuliare milujú úplne rovnako páni aj dámy, mladšie aj staršie ročníky. Hodia sa na každodenné nosenie aj za volant a sadnú úzkej, okrúhlej aj hranatej tvári. Že ich ešte nemáš? Objav svoje nové Ray Ban Aviator okuliare ešte dnes v pestrej a výhodnej ponuke ABOUT YOU. Veríme, že si u nás prídeš na svoje.

Ray Ban Aviator: Okuliare generálov aj rockových hviezd

Jemný, no neprehliadnuteľný kovový rám a nezameniteľné tónované sklá. Toto sú okuliare, ktoré zaručene rozpoznáš už z diaľky a zdá sa, akoby ani nemohli vyjsť z módy. Ray Ban Aviator však nie sú len módnym hitom súčasnosti, ale popýšiť sa môžu tiež mimoriadne pestrou minulosťou. Prvýkrát sa na trhu objavili ešte v roku 1939, kedy si ich americký výrobca Bausch & Lomb dal patentovať. Okamžite si získali verných fanúšikov najmä v prostredí armády – k ich slávnym nositeľom patril aj slávny americký generál Douglas MacArthur, jeden z najvýraznejších dejateľov 2. svetovej vojny. Ray Ban Aviator sa však v nasledujúcich dekádach stali tiež jedným z módnych hitov modernej pop kultúry. Nosili ich Elvis Presley, Slash, Michael Jackson, Freddy Mercury aj Tom Cruise. Kto ich mal, ten bol, skrátka, in – a na tom sa, napokon, nič nezmenilo ani dnes.

Vyber si Ray Ban Aviator podľa svojho vkusu

Ray Ban Aviator sú, bok po boku s Ray Ban Wayfarer, jedným z najpopulárnejších modelov tohto svetoznámeho výrobcu. Zároveň sú to tiež mimoriadne všestranné okuliare, ktoré si nájdu uplatnenie takmer u každého. Sú preto tiež jedným z obľúbených módnych darčekov, s ktorým nemôžeš šliapnuť vedľa. Samozrejme, pri výbere je dobré zohľadňovať aj individuálny vkus a osobný štýl obdarovaného – nie je to ťažké, keďže tieto okuliare prichádzajú v mnohých zaujímavých prevedeniach, z ktorých si iste vyberie každý. V ABOUT YOU máme pre teba pilotky, ako tento jedinečný dizajn zvykneme nazývať, v klasických aj moderných prevedeniach. Nájdeš medzi nimi elegantné okuliare so zlatými rámami a modro-šedými sklami, ktoré patria k najpredávanejším variantom, ale aj originálne kúsky so zrkadlovými, ružovými či čiernymi sklami. Ray Ban Aviator sú nie len štýlové a šmrncové okuliare, ale spĺňajú aj najprísnejšie požiadavky na ochranu tvojho zraku pred negatívnym pôsobením slnečných lúčov. Hodia sa preto aj na exotickú dovolenku či pobyt na zasnežených horách. Niektoré modely dokonca ponúkajú aj polarizované sklá, ktoré sú zase najlepšou voľbou pre šoférov. Teraz už si z nich stačí len vybrať!