Prejsť na hlavný obsah
Prihlásiť sa
Zoznam prianí
Nákupný košík

Project Rock

Under Armour Project Rock: Štýlový tréningový outfit bez kompromisov

Si pripravený siahnuť si až na samé dno svojich síl? Under Armour Project Rock je unikátna kolekcia štýlových tréningových outfitov, ktoré ti umožnia vyžmýkať z tvojej energie a času naozaj maximum. Patrónom tejto unikátnej limitovanej edície nie je nik iný ako Dwayne Johnson alias The Rock, svetoznámy herec a zároveň guru poctivého silového tréningu, ktorý presne vie, čo sa skrýva za dokonale vyrysovanou postavou a nezdolnou agilitou. Ambasádorkou ženskej kolekcie Under Armour Project Rock je zase ikonická lyžiarka Lindsey Vonn, niekoľkonásobná držiteľka krištáľového glóbusu a svetových pohárov. Ak si trúfneš na ich nekompromisný štýl tiež, teraz máš jedinečnú príležitosť. V ABOUT YOU pre teba máme bohatý výber outfitov z tejto obľúbenej kolekcie za najlepšie ceny.

Project Rock: Trendy športová móda pre pánov aj dámy

Prichádzajú v dámskom aj pánskom prevedení, v pestrej palete farieb aj materiálov a najrôznejších dizajnoch. Chceš vedieť, čo vlastne spája jedinečné športové outfity z kolekcie Under Armour Project Rock? Je to predovšetkým silný dôraz na komfort, funkčnosť a praktickú účelnosť každého jedného modelu, ktorý sa v katalógu tejto kolekcie vyskytne. Napokon, toto sú presne tie atribúty, na ktorých by ti naozaj malo záležať, ak ti pri tréningu ide o nejaký vyšší cieľ. Tvoj odev ti musí poskytovať dostatok voľnosti, jeho materiál ti musí byť príjemný aj pri tom najnáročnejšom cvičení a mal by ti tiež umožniť priamy náhľad na každý pokrok, ktorý pri budovaní svojej svalovej hmoty či rysovaní postavy robíš. Project Rock, to sú klasické bavlnené fitness tričká bez rukávov, v ktorých sa krásne potí pri silovom tréningu, ale aj pohodlné a sexy športové podprsenky, ktoré ti budú spoľahlivou oporou pri dynamickom HIIT tréningu. Stačí si len vybrať to, čo práve potrebuješ.

Project Rock: Tvrdohlavý ako býk v jeho logu

Under Armour Project Rock stavia svoj unikátny imidž najmä na neodbytnosti, odhodlaní búrať stereotypy a cieľavedomom nasledovaní svojich snov. Či už práve bojuješ s nadbytočnými kilogramami alebo tvoríš najlepšiu kondíciu svojho života, tým najdôležitejším je nevzdávať sa, ísť si za svojím deň za dňom a nenechať sa odradiť spochybňovaním od okolia ani vlastnými čiastkovými neúspechmi. Kvalitný športový outfit ti pomôže nájsť si svoju každodennú rutinu a cítiť sa pri nej vždy vo svojej koži. Už keď si odev Project Rock s jeho charakteristickým logom býka obliekaš, je to akoby si na seba prijímal tvrdohlavú a nezdolnú povahu tohto majestátneho zvieraťa, ktoré len tak niečo neodradí. Hoci dizajnom je táto značka skôr minimalistická, na jej kvality sa môžeš spoľahnúť. Športové tričká, atletické tenisky, fitness legíny a mnoho ďalších kúskov z tejto kolekcie bude tvojím dokonalým sparring partnerom pri každom športovom výkone.