Prejsť na hlavný obsah
Prihlásiť sa
Zoznam prianí
Nákupný košík

Podprsenky bez ramienok

Prečo by podprsenky bez ramienok nemali chýbať ani tebe?

Sú situácie, v ktorých potrebuješ vyzerať naozaj dokonalo a ráta sa každý detail. Bezchybný celkový dojem môže pokaziť aj taká drobnosť, ako je vykukujúce ramienko od podprsenky. Nie vždy a všade sa však dá vyraziť, takpovediac, naostro – obzvlášť, ak patríš k dámam s bujnejšími proporciami. Riešenie je našťastie celkom jednoduché. Podprsenky bez ramienok plnia svoju funkciu aj bez toho, aby ich bolo vidieť. Ak ti v šatníku tento typ bielizne zatiaľ celkom chýba, je najvyšší čas to zmeniť. Alebo si už na túto vychytávku prišla dávnejšie? Tak potom ťa pozývame doplniť si zbierku o nové kúsky. V ABOUT YOU nájdeš podprsenky bez ramienok v desiatkach trendových, ale aj klasických dizajnov, ktoré myslia na každý vkus i rozpočet.

Podprsenka bez ramienok: Vychytávka s bohatou históriou

Môže ti pripadať ako novinka, jej bohatá a dlhá história ťa však určite prekvapí! Podprsenka bez ramienok sa prvýkrát v dámskych šatníkoch objavila ešte v 30. rokoch 20. storočia, no najväčšej popularite sa tešila až o dve dekády neskôr. Iste to súviselo aj s veľkolepým módnym trendom korzetových šiat, ktoré práve v kombinácii s pevným odhaleným dekoltom premieňali ženy na zmyselné bohyne. Aj dnes je tento typ bielizne, napokon, populárny najmä v spojení so šatami bez ramienok. Patria k základnej výbave neviest, družičiek, ale aj milovníčok plesov a banketov, kde by také neposlušné ramienko od podprsenky mohlo byť považované za celkom vážne faux pas. Stále viac žien si však podprsenky bez ramienok obľúbilo aj v každodennom šatníku. Dodávajú pocit absolútnej slobody a ľahkosti, na ktorý sa zvyká ozaj rýchlo.

Zmyselné aj športové: Podprsenky bez ramienok pre každú z nás

Podprsenky bez ramienok sú všestrannejšie, než by si si mohla myslieť. Výborne to odzrkadľuje aj naša pestrá ponuka, do ktorej sme pre teba nazhromaždili bielizeň najrôznejších strihov, materiálov aj cenových kategórií. Potrebuješ poradiť s výberom? Zameraj sa na základné vlastnosti, ktoré od svojej novej podprsenky očakávaš. Napríklad, ak hľadáš niečo luxusné a jedinečné, značka Underprotection ponúka úchvatné čipkované variácie, ktoré dokonale padnú a je na ne spoľahnutie. Milovníčkam nadčasového minimalizmu určite odporúčame podprsenky bez ramienok brandov Etam alebo Calvin Klein Underwear – pozri si najmä ich hladké bezšvové modely, ktoré si môžeš sebavedomo obliecť aj pod tie najtenšie saténové šaty či polopriehľadný top. Bielizeň bez ramienok na šport? Prečo nie! Zameraj sa však na kúsky, ktoré naozaj dobre držia na mieste, napríklad pomocou silikónovej obruby, ktorá funguje ako jemná lepiaca páska. No a nesmieme zabudnúť ani na čarovné podprsenky bez ramienok s push-up efektom. Tvoj dekolt pozdvihnú k absolútnej dokonalosti! Už si stačí len vybrať...