Prejsť na hlavný obsah
Prihlásiť sa
Zoznam prianí
Nákupný košík

Nike Zoom

NIKE Zoom: technológia, ktorá priniesla revolúciu v behu

NIKE Zoom je revolučná tlmiaca technológia vyvinutá, patentovaná a neustále vyvíjaná spoločnosťou NIKE, ktorá sa používa v rôznych športových topánkach od tohto brandu, medzi inými napríklad kopačkami a basketbalovými halovkami. Tento vynález však slávi svoje najväčšie úspechy v oblasti behu. Bez ohľadu na to, či si s behom len začínaš alebo si profesionál, šprintér či maratónsky bežec, či sú tvojim bežeckým revírom ulice mesta alebo preferuješ upravenú trať: S NIKE Zoom zažiješ pri behu fantasticky pocit ľahkosti a pružnosti, a to vďaka vysoko reaktívnemu tlmiacemu systému, ktorý nielen absorbuje nárazovú energiu chodidla, ale takisto ju presmeruje naspäť pri odrazení od zeme. Základom tejto technológie sú komory stlačeného vzduchu s vysoko napnutými syntetickými vláknami, ktoré sa vrátia do pôvodného tvaru akonáhle sa tvoje chodilo dotkne zeme. Týmto spôsobom zmierňuje NIKE Zoom namáhanie svalov, šliach a kĺbov a podporuje ťa v dosiahnutí tvojich športových cieľov: vyššej rýchlosti a lepšieho výkonu.

NIKE Zoom: úspešná kombinácia pohodlia a štýlu

Špičkoví športovci ako Eliud Kipchoge, olympijský šampión v maratóne a držiteľ svetového rekordu v behu na 5 000 metrov, zabehli svoje najlepšie časy práve v teniskách NIKE Zoom. A hoci nie každý má v pláne stať sa majstrom či majsterkou sveta v behu, tieto vysoko výkonné bežecké topánky môžu účinne podporovať aj amatérskych športovcov pri dosahovaní ich bežeckých cieľov. Veľký výber modelov Zoom od spoločnosti NIKE ti umožňuje zvoliť správnu športovú obuv pre každú úroveň tréningu. V kolekcii Zoom však nájdeš tiež štýlové tenisky na voľný čas – napríklad NIKE Zoom 2k, ktoré sa vyznačujú futuristickým dizajnom s farebnými kontrastnými prvkami po stranách, typickými bočnými detailmi v tvare krídel a výraznou platformou. NIKE AIR Zoom nerobí kompromisy pokiaľ ide o komfort, a preto sú tieto tenisky zárukou jedinečného štýlu a pohodlia zároveň. Tento kultový model je samozrejme k dispozícii v dámskej aj pánskej verzii – ručíme, že budú pútať pozornosť okoloidúcich už zďaleka!

Zoom od NIKE – funkčná obuv pre ambicióznych bežcov na všetky vzdialenosti

Kolekcie NIKE Air Zoom kombinujú výhody technológie Zoom s výhodami systému NIKE Air – výsledkom sú bežecké tenisky, ktoré zefektívnia tvoj tréning a zdokonalia tvoj výkon. Najznámejším zástupcom je NIKE Air Zoom Pegasus, ktorý v roku 2021 slávi už svoje 38. výročie! Úspešný príbeh modelu NIKE Air Zoom Pegasus 37 však ani zďaleka nekončí – tento model sa neustále vyvíja a najnovšie ponúka kombináciu veľkého vzduchového vankúšika v prednej časti tenisky a mimoriadne ľahkú medzipodrážku z peny NIKE React, ktorá zaručuje spoľahlivé a pohotové tlmenie. Vďaka priedušným sieťovaným vložkám, odolnej gumovej podrážke a voliteľným detailom šitým na mieru, ako je napríklad zips vo výbave FlyEase, sú tieto pokrokové tréningové tenisky dokonalé. Inovácia v podaní slávneho brandu však nikdy nekončí: s ešte ľahšou a reaktívnejšou, takzvanou NIKE ZoomX penou vstúpil NIKE Zoom do ďalšieho levelu – a otvára tým dvere do úplne novej dimenzie behu.

Objav ďalšie rady modelov od značky NIKE