Prejsť na hlavný obsah
Prihlásiť sa
Zoznam prianí
Nákupný košík

NIKE Huarache

NIKE Huarache: Kultové tenisky v pestrom výbere farieb a dizajnov

Nezameniteľné futuristické tenisky NIKE Huarache nedávno oslávili už neuveriteľných 30 rokov od svojho prvého uvedenia na trh. Pri pohľade na ne sa však zdá, že im čas nijako neublížil – práve naopak, zrejú ako víno a dnes sa zdajú byť ešte modernejšie a aktuálnejšie než kedykoľvek predtým. Túžiš po týchto originálnych športových topánkach tiež? Tak to si u nás určite vyberieš. Jedinečné NIKE Huarache máme v ABOUT YOU k dispozícii v pestrom výbere farebných a dizajnových prevedení, ktoré potešia každý vkus.

Klasické NIKE Huarache z dielne Tinkera Hatfielda

Mnohí ľudia vnímajú tenisky len ako účelné a pohodlné topánky na šport či voľný čas. Kultový športový superbrand NIKE však vždy chápal, že sú tiež príležitosťou dostať do našich životov štipku originality, sviežej módnej estetiky aj vtipu. Aj preto táto značka vždy starostlivo dbala na výber svojich dizajnérov, ku ktorým patrí napríklad aj legendárny Tinker Hatfield. Ikonický návrhár stojí aj za jedinečným vzhľadom modelu NIKE Huarache. Jeho názov je odvodený od tradičných mexických sandálov, ktoré vraj miestni indiáni nosili už pred príchodom Kolumba. V prevedení od Tinkera Hatfielda však žiadne sandále nečakajte – NIKE Huarache sú klasické uzavreté tenisky vhodné na behanie aj bežné nosenie do práce či na prechádzky. Ich dizajn je jedinečný najmä zakrivenou siluetou, ktorá pri behu zvyšuje dynamiku pohybov, no zároveň pôsobí atraktívne aj na pohľad. Nevšednými tieto NIKE tenisky robí aj fakt, že im nedominuje „swoosh” logo charakteristické pre väčšinu produktov NIKE. Na pohľad si ich však ani bez neho iste s ničím nepomýliš.

NIKE Huarache online a za skvelé ceny

Tenisky NIKE Huarache z ABOUT YOU predstavujú pestrý výber modelov z najnovšej generácie tohto obľúbeného produktového radu. Uspokoja milovníkov klasiky a minimalizmu, ale aj fanúšikov kontrastov a extravagancie. K základným modelom patria čisto biele a čisto čierne Huarache tenisky. Pôsobia nadčasovo a ľahko sa kombinujú. Výraznou, ale rovnako všestrannou možnosťou sú aj kombinácie základných farieb: čierno-biela s fialovou či červenou. Milovníčkam a milovníkom aktuálnych trendov však odporúčame predovšetkým štýlové pastelové kombinácie, ktoré sú teraz absolútne v kurze. Skvelo sa hodia najmä na leto k šortkám či sukniam, kedy masívny dizajn tenisiek s výraznou podrážkou vynikne najlepšie. NIKE Huarache sa okrem toho skvelo hodia aj k akýmkoľvek džínsom či legínam a hravo ich tak doladíš do mestského aj športového outfitu. Stačí si už len vybrať. V ABOUT YOU bude tvoj nákup hotový za niekoľko sekúnd.