Prejsť na hlavný obsah
Prihlásiť sa
Zoznam prianí
Nákupný košík

Nike Air Max 270

NIKE Air Max 270: neprekonateľne pohodlné, neprekonateľne cool

S teniskami NIKE Air Max 270 objavíš novú dimenziu pohodlia: vďaka kombinácii technológie vzduchových vankúšov a stredovej podrážky EVA ponúkajú tieto tenisky vysokoúčinné tlmenie a neobyčajné, úžasne jemné dopady pri behu. Tento zástupca rodiny Air Max nebol pôvodne navrhnutý na šport, ale ako trendy obuv na každý deň, ktorá dodá každému streetstylovému šatníku poriadnu dávku moderného štýlu. Sortiment tenisiek Air Max 270 značky NIKE preto obsahuje množstvo cool farebných kombinácií s decentným mestským aj výrazne krikľavým dizajnom – už na prvý pohľad ťa zaujme spojenie športovo-dynamickej siluety a mohutného dizajnu podrážok. Neodmysliteľnou súčasťou týchto kultových tenisiek sú samozrejme aj nápadné vzduchové bubliny v oblasti piat. Číslica 270 v názve topánok neodkazuje na rok, v ktorom boli tenisky Air Max 270 uvedené na trh (uzreli svetlo sveta 2. 2. 2018), ale na hodnotu uhla extrémne veľkých vzduchových prvkov na pätách topánok. Už podľa toho môžeš spoľahlivo usúdiť, aká výnimočná úroveň pohodlia ťa s NIKE Air Max 270 čaká.

Tenisky Air Max 270 značky NIKE sa pýšia zatiaľ najväčšími vzduchovými vankúšmi

Charakteristickým znakom trendy tenisiek NIKE Air Max 270 je okrem fantastického pocitu pri nosení i retro, no zároveň futuristický dizajn. Tento vzhľad je dosiahnutý pomocou zmesi rozmanitých materiálov od sieťoviny po umelú hmotu, ako aj kontrastom elegantnej siluety topánok a priam až prehnane mohutnými podrážkami. Ich dominantnými prvkami sú viac ako tri centimetre vysoké vzduchové vankúše, ktoré zabezpečujú vynikajúcu absorpciu otrasov v oblasti päty. Funkčná penová podrážka Dual-Density poskytuje ešte lepšiu úroveň tlmenia a vďaka profilovanému gumenému vonkajšku je zárukou skvelej priľnavosti na asfaltovom povrchu – práve vďaka tomu sú tenisky Air Max 270 značky NIKE ideálnou obuvou pre aktívny mestský životný štýl.

Kolekcia 270 tenisiek NIKE Air Max: jednoducho neprehliadnuteľná

Hľadáš tenisky na voľný čas, ktorým nechýbajú ani vlastnosti športových topánok? Voilà: slávny model NIKE Air Max 270 React sa okrem vzduchových vankúšov pýši aj mimoriadne citlivými, ľahkými a pružnými penovými stredovými podrážkami React. Ďalším variantom je model NIKE Air Max Flyknit, ktorý je vyrobený z neuveriteľne príjemného materiálu Flyknit, ktorý teniskám dodáva perfektnú siluetu a vysokú priedušnosť. Okrem fascinujúceho pohodlia pri nosení ti každý z variantov tenisiek NIKE Air Max 270 dodá aj extra porciu štýlu – s týmito topánkami na nohách nikdy nezapadneš v dave. Dizajnéri samozrejme usilovne pracovali na bohatom sortimente rozmanitých farebných kreácií a kombinácií, takže tenisky NIKE 270 môžeš dokonale zladiť so svojimi obľúbenými outfitmi. Ak máš náladu na minimalistický look, siahni po jednofarebnom modeli alebo modeli tón v tóne, ktorý má zvršok a podrážku v rovnakých alebo podobných farebných odtieňoch. No a ak hľadáš niečo pestrofarebnejšie, skvelou voľbou pre teba budú tenisky Air Max 270 značky NIKE s kontrastnými detailmi. Prípadne môžeš svoje chodidlá zahaliť do nefalšovanej záplavy farieb: ani o viacfarebných členov rodiny Air Max nie je v sortimente vôbec núdza. Ak si zase obuješ topánky NIKE Air Max 270 s metalickými efektmi, obohatíš svoj streetstylový outfit dávkou noblesy bez toho, aby tvoj look stratil čo i len štipku svojho športového nádychu.

Objav ďalšie rady modelov od značky NIKE