Prejsť na hlavný obsah

NIKE Air Force

NIKE Air Force – nestarnúca klasika v takmer 2 000 variantoch

NIKE Air Force sú zárukou neprekonateľne štýlových športových topánok na voľný čas a patria medzi špičku v kategórii tenisiek. Kto by nepoznal tenisky so slávnym symbolom fajky? Tieto topánky by sme určite našli takmer v každom šatníku. Ikonická fajka je jedinečný symbol značky topánok a športového oblečenia NIKE. Sortiment týchto slávnych topánok v súčasnosti zahŕňa takmer 2 000 rozmanitých variantov – a práve vďaka nezameniteľnému dizajnu sú dámske, pánske a detské tenisky NIKE Air Force najpredávanejšími športovými topánkami všetkých čias.

Voľnočasové topánky so vzduchom plnenou stredovou podrážkou

História tenisiek NIKE Air Force sa začala v roku 1982, keď dizajnér a sochár Bruce Kilgore navrhol model Air Force 1 pre túto americkú športovú značku. Pôvodne šlo o basketbalové tenisky, v ktorých bola po prvýkrát využitá technológia NIKE Air prinášajúca úplne novú úroveň tlmenia. Tenisky so vzduchom plnenou stredovou podrážkou a bočným vystužením sa rýchlo stali neodmysliteľnou súčasťou výbavy profesionálnych hráčov basketbalu. Športovci z nich boli skutočne nadšení, pretože topánky ich pri neustále sa opakujúcich výskokoch a dopadoch na zem chránili pred zraneniami a zlepšovali ich výkon na ihrisku. V priebehu desaťročí našiel model Air Force 1 využitie aj ako voľnočasová obuv a dopyt po ňom neustále rástol. Značka NIKE preto začala vyvíjať množstvo nových dizajnov týchto kultových topánok a dodnes nadchýna fanúšikov tenisiek sviežimi prvkami, novými zmesami materiálov a pútavými farbami. Air Force značky NIKE sú jednoducho topánky stvorené na večnú slávu. Odjakživa ich nosia ľudia so zmyslom pre módu a najnovšie trendy z celého sveta. Tenisky sú obľúbenou súčasťou outfitov mnohých športovcov, hudobníkov a hollywoodskych hviezd. Vysoké, stredné alebo nízke? Náš sortiment je plný variácií slávnych NIKE Air Force.

Air Force Shadow – inovácia klasiky od značky NIKE

Dámsky model NIKE Air Force Shadow stelesňuje inovatívnu verziu ikonických tenisiek v štýlových farebných kombináciách. Penová stredová podrážka a vrúbkovaná vonkajšia podrážka prinášajú neopakovateľnú flexibilitu a pohodlie pri nosení. Nezameniteľný strih sa však zachoval. Kopíruje legendárny strih pôvodného modelu Air Force 1 a vďaka mierne zvýšenej stredovej podrážke prinášajú tieto topánky zábavnú hru proporcií. Napriek tomu ide stále o staré dobré tenisky NIKE Air Force, ktoré jednoducho nikdy nezapadnú prachom. V ponuke sú aj tenisky Air Force Shadow značky NIKE vo výrazných tónoch ružovej, modrej a žltej v spojení s klasickou bielou. Výnimočným prvkom je klasické šnurovanie a platformová podrážka po celej dĺžke, ktorá opticky predĺži tvoju siluetu a zoštíhli tvoje nohy. Vďaka spojeniu kože a syntetických materiálov tenisky príjemne priliehajú na pokožku chodidiel. Vzhľad legendárnych topánok je perfektne doplnený lemovaním šnurovania, nápaditými jazykmi a nezameniteľným logom značky vo forme originálnej dvojitej fajky.

Objav ďalšie rady modelov od značky NIKE