Prejsť na hlavný obsah
Prihlásiť sa
Zoznam prianí
Nákupný košík

NIKE Air Force 1

NIKE Air Force 1: Znovuobjav čaro teniskovej legendy

Štýlová, trendy a nadčasová. Kolekcia NIKE Air Force 1 už celé desaťročia prináša na trh kvalitnú športovú obuv, ktorú nemožno prehliadnuť. Tieto nápadité tenisky už na prvý pohľad prezrádzajú svojho rýdzo športového ducha, zároveň sa ale rozhodne nezľaknú ani ulíc veľkomiest. Pánske aj dámske, nízke aj vysoké. Tieto jedinečné tenisky sú k dispozícii vo všetkých tvojich obľúbených farbách a v sérii dokonalo vyladených dizajnov, ktoré sa skvelo kombinujú. Ako inak, ten najlepší výber nájdeš v ABOUT YOU, a to jednoducho a bezpečne z pohodlia tvojho domova. Choď s dobou a naskoč na módnu vlnu menom NIKE Air Force 1 aj ty. Tento trend naozaj nestarne.

Módny kult menom NIKE Air Force 1

Jednoduché, ale dokonalé. Módne atletické tenisky NIKE Air Force 1 sú na trhu už bezmála štyridsať rokov a nezdá sa, že by sa z neho mali v blízkej dobe stiahnuť. Ich čistý a športovo minimalistický dizajn sa za všetky tie roky prakticky nezmenil – napokon, načo meniť to, čo je dokonalé. Tieto topánky ale rozhodne nebodujú len svojím vzhľadom. Ako prezrádza už názov kolekcie, tenisky z tohto radu využívajú revolučnú technológiu vzduchových vankúšov Nike Air, ktorá z nich robí jedny z najpohodlnejších na trhu. Vieš, že prvé kúsky z kolekcie NIKE Air Force 1 boli klasické hi-topové basketbalové topánky? V jemne modernizovanom dizajne ich môžeš na trhu nájsť aj dnes. Ešte obľúbenejšie sú však nízke alternatívy, ktorých všestrannosť a pestré prevedenia priťahujú pánov aj dámy všetkých vekových kategórií. Ako módny hit sezóny teraz niektoré modely dotvára aj masívna platformová podrážka – robí ich ešte najprehliadnuteľnejšími aj pohodlnejšími.

Tenisky NIKE Air Force 1 podľa svojho gusta

NIKE Air Force 1 sú doslova kultovou záležitosťou. Vieš, že o nich dokonca vzniklo aj niekoľko hip-hopových hitov? No na to, aby človek prepadol ich čaru, samozrejme, nemusí byť milovníkom rapu. Práve naopak – z pestrých a všestranných dizajnov v tejto kolekcii si určite vyberie úplne každý. Nájdeš medzi nimi úplnú klasiku - čierno-biele tenisky s oldschoolovým šmrncom, ktorým to sekne na ihrisku, na párty aj v uliciach. Nechýbajú tu ale ani originálne kúsky s veselými farebnými akcentmi neónových či pastelových farieb. Tenisky z radu NIKE Air Force 1 vďaka tejto pestrosti vynosíš nielen vo voľnom čase, ale aj do menej formálneho pracovného či školského prostredia. Skvelo sa hodia ku klasickým džínsom všemožných strihov a odtieňov, k chino nohaviciam aj šortkám. Dámy ich ale iste kreatívne a štýlovo doladia aj so sukňou či šatami. Popusť uzdu svojej fantázii a skús aj extravagantnejšie kombinácie – táto športová klasika len čaká na to, aby bola znovuobjavená tými najkreatívnejšími a najprekvapivejšími spôsobmi! Tak čo, ktoré budú tvoje? Vyber si svoje NIKE Air Force 1 tenisky v ABOUT YOU ešte dnes.

Objav ďalšie rady modelov od značky NIKE