Prejsť na hlavný obsah
Prihlásiť sa
Zoznam prianí
Nákupný košík

Lyžiarske vetrovky: Buď za hviezdu aj na svahu!

Kým ostatní plačú za letom, ty sa už nevieš dočkať prvého snehu. Ak miluješ zimné športy rovnako ako my v ABOUT YOU, nie je čo riešiť. Lyžiarska sezóna sa však nemôže začať, kým na ňu nemáš všetko potrebné vybavenie a ten správny outfit! Práve preto ti teraz prinášame naše štýlové lyžiarske vetrovky v desiatkach cool aj praktických prevedení, z ktorých si nemôžeš nevybrať. Sú hrejivé, odolné, trvácne a neskutočne trendy. Ako si však spomedzi nich vybrať tú pravú presne pre seba? Čítaj ďalej a dozvieš sa všetko, čo potrebuješ o našich lyžiarskych vetrovkách vedieť.

Na lyžiarske vetrovky máme tie najvyššie nároky

Zaobstarať si na zimu ten správny športový outfit je nevyhnutným predpokladom vydarenej lyžiarskej sezóny. Lyžiarske vetrovky ti umožnia užívať si zimné radovánky naplno aj v tom najbrutálnejšom mraze či víchrici. Nesmú premoknúť, keď sa znenazdajky sneh zmení na dážď. A v neposlednom rade by ti mali pomôcť zmierniť aj dôsledky nepríjemných pádov, ktorým sa občas na svahu asi nikto z nás nevyhne. Kritériá pri výbere by teda mali byť jasné: kvalitné zateplenie, vysoký vodný stĺpec a pevný, no komfortný materiál, v ktorom sa budeš cítiť ako vo vatičke. Samozrejme, ako milovníci módy si nemôžeme nevšímať ani to, ako lyžiarske vetrovky vyzerajú. Zo svahov sa, napokon, dávno stali miesta čulých spoločenských stretnutí a vyzerať na nich trendy je už tak trochu nepísaným pravidlom. Preto sa športové módne brandy v posledných rokoch doslova predbiehajú v tom, kto na trh prinesie štýlovejšiu, nápaditejšiu a originálnejšiu lyžiarsku bundu. Nespúšťaj zo svojich nárokov ani ty – investícia do kvality a prvotriedneho dizajnu sa ti v tomto prípade naozaj oplatí.

Lyžiarske vetrovky všetkých top brandov

V ABOUT YOU teraz nájdeš pestrú a všestrannú ponuku zimných športových outfitov, v ktorej práve lyžiarske vetrovky zohrávajú kľúčovú úlohu. Ktorá z nich bude tvoja? Ak vyznávaš klasický outdoorový štýl, zameraj sa na minimalistické, ale o to vďačnejšie kúsky z dielne značiek Killtec, Icepeak, O'Neill alebo Oakley. Dizajnovo si obvykle vystačia s jednoduchou kombináciou základných farieb, ktorá ti umožní ľahké kombinovanie a nadčasovosť. Okrem klasických strihov so zapínaním vpredu sú teraz hitom aj športové lyžiarske vetrovky s obliekaním cez hlavu. Sú ešte pohodlnejšie a prispôsobivejšie a spoľahlivejšie tiež udržujú teplo. Chceš, aby tvoja lyžiarska vetrovka pôsobila exkluzívne a luxusne? Neprehliadnuteľné strieborné či leopardie vetrovky značky Chiemsee s bohatou kožušinovou kapucňou z teba spoľahlivo urobia hviezdu každého svahu. Pre dámy, pánov aj najmenších lyžiarov, milovníkov čistej športovej klasiky aj módnej extravagancie – u nás teraz nájdeš lyžiarske vetrovky naozaj pre každého. Stačí si už len vybrať!