Prejsť na hlavný obsah
Prihlásiť sa
Zoznam prianí
Nákupný košík

Jesenné bundy

Štýlové jesenné bundy do voza aj do koča

Keď sa leto definitívne porúča a teplota začne nekompromisne klesať, je ten pravý čas zahnať jesenné chmúry poriadnym nákupným ošiaľom. A čo si zaobstarať ako prvé? Zameraj sa na štýlové jesenné bundy, ktoré teraz nájdeš v našej ponuke v naozaj bohatom a pestrom zastúpení. Či už vyznávaš elegantnú klasiku alebo holduješ skôr extravagancii a trendom, tu si iste prídeš na svoje. Máme jesenné bundy z kože aj koženky, funkčných športových materiálov, džínsoviny aj polyesteru. Poradíme ti, ktorá bude pre teba tá naj.

Jesenné bundy: Módni chameleóni do zimy aj tepla

Prechodné ročné obdobia sú na obliekanie obzvlášť náročné. Počasie sa zvykne často nevyspytateľne meniť – ráno ešte pripomína leto a večer už sa pomaly schyľuje na sneženie. Ako na to odpovedajú správne jesenné bundy? V ideálnom prípade sú dosť hrejivé na to, aby si v nich pohodlne vykryla aj chladnejšie dni, no zároveň v nich bez ujmy vydržíš aj v okamihoch náhleho oteplenia. Jesenné bundy tiež bývajú komfortne skladné, takže si ich môžeš pohodlne schovať do tašky či ruksaku, prípadne len tak poniesť v ruke. Ako si vybrať tú správnu jesennú bundičku presne pre seba? Závisí to najmä od toho, kam v nej plánuješ chodiť. Do prírody a na voľný čas sú ideálne ľahké a funkčné jesenné bundy v outdoorovom štýle. Ak majú kapucňu, ochránia ťa aj v prípade prehánky. Do mestských ulíc je už potom výber len na tvojom vkuse. Čítaj ďalej a dozvieš sa, čo nám na túto sezónu káže diktát módnych trendov.

Jesenné bundy: Dámske hity na aktuálnu sezónu

Dámske jesenné bundy ti ponúkajú skvelú príležitosť prejaviť naplno svoju kreativitu a módny cit. Pre túto sezónu to platí obzvlášť – bude priať najmä originálnym a pestrofarebným kúskom, ktoré budú v tvojom outfite dominantné. Výber takejto výraznej bundičky je síce možno trochu náročnejší, no o to jednoduchšie bude jej následné kombinovanie. Vo väčšine prípadov si už celkom vystačíš len s klasickými džínsami a teniskami pre dokonale vyvážený look. Chceš kúsok konkrétnej inšpirácie? Pozri si, napríklad, úchvatné pestrofarebné kožené bundičky značiek Only, Freaky Nation či Vero Moda. Prichádzajú v tých najmódnejších odtieňoch vrátane pudrovej ružovej či petrolejovej modrej. Krásne jesenné bundičky v športovom duchu zase nájdeš v sortimente Urban Classics – sú v trendy leteckom štýle s výrazným huňatým golierom. Klasické outdoorové kúsky v našej ponuke zastupujú značky The North Face alebo Killtec. Ide najmä o jednofarebnú klasiku, no nájdu sa aj nejaké zaujímavé vzory. No a v neposlednom rade u nás nájdeš aj parádne jesenné bundy pre nastávajúce mamičky. Ostáva teda už len jediné – vybrať si tú svoju!