Prejsť na hlavný obsah
Prihlásiť sa
Zoznam prianí
Nákupný košík

Birkenstock Madrid

Birkenstock Madrid: Keď sa elegancia snúbi s pohodlím

Značka Birkenstock je najlepším dôkazom toho, že zdravá obuv dokáže byť zároveň i moderná a štýlová, a presviedča nás o tom už celé desaťročia. Skutočnou stálicou na módnom nebi je model Birkenstock Madrid, ktorý je na trhu už od roku 1963. Napriek tomu si šľapky Madrid zachovávajú status ikony. Patria medzi najstaršie modely kolekcie Birkenstock, ktorá dokáže vždy zaujať rozmanitosťou svojich dizajnov. Farebné remienky, inovatívne materiály a nové svieže farby sú zárukou, že v tvojom šatníku rozhodne nebude panovať nuda. S týmito kultovými sandálmi máš jednoducho istotu, že v oblasti štýlu nešliapneš vedľa. Spona je nastaviteľná a vrchný materiál je príjemný na pokožku, takže tvoje chodidlá sa budú cítiť ako v bavlnke. Tieto šľapky ťa nadchnú neopakovateľným pohodlím, ktoré pocítiš, len čo do nich vkĺzneš. Sandále sú ľahké a vzdušné a pýšia sa anatomicky vyformovaným lôžkom z prírodného korku. Čerešničkou na torte sú sandále s úžasne mäkkým lôžkom Soft Footbed a integrovanými vankúšikmi z latexovej peny, ktoré poskytujú ešte väčšiu úroveň pohodlia. Model Madrid nájdeš v našej ponuke v rozmanitých farbách, medzi ktorými nechýba staroružová a rôzne ďalšie pastelové tóny vrátane modrej, čiernej a hnedej. Ak uprednostňuješ skôr decentnejšie farby, siahni po čiernom, bielom, olivovom, mokka či bronzovom variante. Extravagantnejšie duše poteší vrchný materiál pripomínajúci tajuplnú hadiu kožu či metalický medený povrch. Siahnuť môžeš aj po vzorovanom dizajne posiatom kvetmi či po jednom z jednoduchých minimalistických modelov.

Jedny z najobľúbenejších sandál z dielne značky Birkenstock

Táto tradičná nemecká firma sa stará o zdravie našich chodidiel už od roka 1774. Model Madrid patrí spoločne s modelmi Gizeh, Amsterdam, Boston a Arizona k najobľúbenejším sandálom zo sortimentu tejto značky. Jedným z dôvodov je aj minimalistický dizajn šľapiek s čistými líniami. Tieto zdraviu prospešné topánky sú neuveriteľne všestranné a stanú sa tvojím verným spoločníkom na voľný čas i do práce. Môžeš si v nich naplno vychutnávať letné mesiace či pokojné chvíľky doma. Unisex sandále tejto značky využiješ jednoducho po celý rok. Každý model Madrid sa pýši anatomicky tvarovaným lôžkom, ktoré tvoria tri kvalitné prírodné materiály: korok, latex a juta. Tento dizajn prispieva k zdraviu tvojich chodidiel a podporuje pocit maximálneho pohodlia a blaha. Tieto vysoko kvalitné sandále navyše nájdeš v ponuke aj vo variante šľapiek na kúpanie. Táto verzia šľapiek je celá vyrobená z úžasne ľahkého materiálu EVA, no ergonomicky vytvarované lôžko zostalo aj u tohto modelu zachované.

Sandále s lôžkom pre pätu, ktoré sa perfektne prispôsobí tvojmu chodidlu

V prípade šľapiek Birkenstock Madrid si môžeš vybrať zo skutočne rozmanitých materiálov. Kolekcia tohto modelu neobsahuje len plastové šľapky na kúpanie, ale aj modely z materiálu Birko-Flor, kože, semišu a mikrovlákien. Nech už sa rozhodneš pre ľubovoľný variant vrchného materiálu, môžeš si byť istá, že vnútorná strana remienka bude jemne priliehať na tvoju pokožku a skvele sa prispôsobí tvaru tvojich chodidiel. Model Madrid je k dispozícii v dvoch rôznych šírkach a poteší ťa jednoduchým remienkom, ktorý si môžeš prispôsobiť presne podľa svojich potrieb. Hlboké lôžko pre pätu poskytuje dokonalú oporu a prirodzené tlmenie otrasov priamo pod pätovou kosťou. Vďaka tomu zabezpečujú sandále Birkenstock Madrid chodidlám rovnakú oporu ako uzavreté topánky obklopujúce celé chodidlá. Bonusovú úroveň stability dodáva chodidlám viacero oporných bodov pre klenbu nohy a vyvýšené lôžko v oblasti prstov.