Prejsť na hlavný obsah
Prihlásiť sa
Zoznam prianí
Nákupný košík

Adidas Predator

Adidas Predator: Kopačky s dušou dravca

Nemecký športový brand Adidas je úzko prepojený s futbalom už od svojich počiatkov – niektoré z ich kopačiek dokonca patria k najpredávanejším futbalovým topánkam na celom svete vôbec. K takýmto ikonám sa už zaradili aj modely zo série Adidas Predator. Štýlové kopačky z tohto radu sú v predaji už bezmála 30 rokov, no s každou novou kolekciou pôsobia celkom sviežo, moderne a neopozerane. Či už beháš po trávnikoch ako profesionál alebo je futbal pre teba len voľnočasovou vášňou, kopačky Predator rozhodne nesmú chýbať ani v tvojej športovej výbave. V ABOUT YOU si ich teraz môžeš nakúpiť pohodlne, výhodne a bezpečne niekoľkými kliknutiami myšou. Jediné, čo musíš urobiť, je vybrať si tie svoje...

Adidas Predator: Kopačky navrhnuté samotnými športovcami

Dizajnéri a výrobcovia obuvi svojmu remeslu nepochybne skvelo rozumejú. Pokiaľ však ide o funkčné topánky určené na šport, nikto ich kvality a potenciálne úskalia nedokáže zhodnotiť lepšie ako samotní športovci. V Adidas to vedia, a tak aj ich úžasné kopačky Adidas Predator vznikli podľa prototypu slávneho športovca – futbalistu Craiga Johnstona. Čím sú tieto kopačky vlastne jedinečné? Je toho vlastne viac než dosť. Tieto topánky ako vôbec prvé priniesli na ihriská hranaté trakčné štuple, navyše anatomicky rozmiestnené tak, aby ich nositeľ mal ešte väčšiu kontrolu nad každým svojím krokom. Adidas Predator tiež boli prvými od svojho výrobcu, ktoré vynikali pestrou farebnosťou – všetky ich predchodkyne boli len čisto čierne. Nemôžu im ale, samozrejme, chýbať ani charakteristické tri pruhy po bokoch, bez ktorých si už topánky Adidas asi ani nedokážeme predstaviť.

Kopačky Predator presne pre teba

Kopačky Adidas Predator počas niekoľkých dekád svojej existencie už stihli prejsť viacerými reinkarnáciami a remakemi. V minulosti sa na trhu objavili napríklad aj v radoch Predator PowerSwerve, Predator X, Predator Precision, Mania alebo Pulse. Vydanie nových sérií často býva načasované na nejaké významné športové podujatie, ako je napríklad ďalší ročník svetového pohára FIFA. Aktuálne je horúcou novinkou séria Freak, ktorá vyniká 3D potlačou na kontaktných plochách topánky pre ešte lepšie ovládanie výkopu a smerovania lopty. V ABOUT YOU nájdeš Adidas Predator kopačky v niekoľkých atraktívnych prevedeniach, z ktorých si určite vyberieš aj tie svoje. Máme klasické šnurovacie modely aj komfortné slip-on nazúvačky s vyvýšenou pätou pre dokonalý fit. Nechýbajú nám ani halové modely s protišmykovou podrážkou určenou na tvrdé povrchy. Vyber si z klasických čiernych aj viacfarebných dizajnov – presne podľa tvojho vkusu.