Prejsť na hlavný obsah
Prihlásiť sa
Zoznam prianí
Nákupný košík
 Popis značky

TRIUMPH: Zmyselná bielizeň pre dámy, ktoré sa zrodili pre víťazstvá

Vieš, čo pôvodne znamenalo slovo TRIUMPH? Išlo o veľkolepú oslavu víťazného vojnového ťaženia v dobách antického Ríma. No a význam suverénneho víťazstva si, napokon, toto slovíčko zachováva až dodnes. Ako to súvisí s rovnomennou dámskou bielizňou, ktorú teraz môžeš nájsť bohato zastúpenú aj v ponuke e-shopu ABOUT YOU? Aj toto luxusné prádlo má v sebe esenciu víťazstiev a ako víťazka sa v ňom budeš nepochybne cítiť aj ty. Objav zmyselné čaro prekrásnych podprseniek, nohavičiek, tielok, negližé a ďalších intímnych kúskov z dielne prestížnej značky TRIUMPH a uvidíš, že si ich zamiluješ rovnako ako my.

TRIUMPH – od korzetov až po push-upky

Nemecká značka TRIUMPH vznikla ešte v roku 1886 a už od počiatku sa venovala výrobe exkluzívnej dámskej bielizne. Vieš, aký typ prádla v tých historických časoch medzi dámami najviac bodoval? No predsa klasické šnurovacie korzety! Za dlhoročným úspechom tejto značky však stojí predovšetkým jej obdivuhodná schopnosť ísť s dobou a prispôsobovať sa trendom. A to ju drží na špičke obľúbenosti až dodnes, no a k tomu tiež úchvatný zmysel pre detaily, prémiová kvalita materiálov a super-šik dizajny, ktoré polichotia akýmkoľvek proporciám. Okrem toho všetkého TRIUMPH vyniká tiež úžasne všestrannou skladbou svojho sortimentu. Jeho hlavným ťažiskom síce ostávajú dámske podprsenky a nohavičky všemožných strihov a dizajnov, no nechýbajú tu ani basic tielka, spodné nohavice, nočné košieľky a ďalšie praktické aj sexy kúsky intímnej bielizne. V našom e-shope sa túto pestrosť snažíme odzrkadľovať, takže by si si u nás mala vedieť nájsť všetko, čo práve hľadáš a potrebuješ.

Bohatá ponuka prémiovej bielizne TRIUMPH v e-shope ABOUT YOU

Priviedol ťa k nám lov na úchvatnú bielizeň, či už pre teba samotnú alebo ako darček pre niekoho, kto je ti naozaj blízky? Si na to najlepšom mieste! V ABOUT YOU máme pre značku TRIUMPH skutočne slabosť. Nájsť u nás môžeš všetky základné typy bielizne, ako sú balkonetové, tričkové, saténové, bavlnené či čipkované podprsenky a k nim aj nohavičky všemožných štýlov, strihov a materiálov. Značka TRIUMPH je preslávená najmä svojimi rafinovanými polopriehľadnými kúskami, ktoré si budeš iste rada šetriť na tie najvzácnejšie príležitosti. Hľadáš niečo netradičnejšie? Nenechaj si ujsť nádherné hladulinké body, ktoré ti bude skvelo sedieť pod akýmkoľvek oblečením, alebo jemnulinké korzetové topy v úchvatných farebných odtieňoch. Náš interný TRIUMPH shop ale obsahuje tiež parádne dámske pyžamká v klasických aj sexy dizajnoch – od dvojdielnych setov s nohavicami pre dokonalú domácku pohodu až po zvodné negližé pre romantiku vo dvojici. No a nechýbajú tu ani plavky z dielne tohto obľúbeného brandu, ktoré sú obľúbené pre ich krásne dizajny, ale aj dômyselné strihy, ktoré dokonale sedia aj pri tej najdynamickejšej plážovej zábave. Na nič už nečakaj a dopraj si potešenie z kvality, luxusu a estetiky, ktoré sa ukrýva pod značkou TRIUMPH.