Prejsť na hlavný obsah
Prihlásiť sa
Zoznam prianí
Nákupný košík
 Popis značky
Všetky produkty od Thought129

Thought: Zodpovedná a súdobá móda plná inšpirácie

Ak chceš v živote konať rozumne, zodpovedne a cieľavedome, mala by každému tvojmu činu predchádzať myšlienka. Thought je jedinečný austrálsko-britský brand, ktorý tento princíp prenáša aj do sveta módy. Na vrchole jej hodnotového rebríčka stojí udržateľnosť, preto sú všetky jej materiály dôsledne vyberané z obnoviteľných zdrojov a od fair-trade dodávateľov. Samozrejme, to, že sa táto značka správa zodpovedne neznamená, že v sebe nemá aj kus bezstarostnosti, hravosti a rozmarnosti. Práve naopak – outfity Thought sú plné jedinečnej kreatívnej inšpirácie, ktorá ti umožní byť vždy sama sebou. Objav pestrú ponuku týchto jedinečných dizajnov teraz už aj v ABOUT YOU.

Thought, to sú kreatívne prírodné outfity do každého šatníka

Príbeh módnej značky Thought je príbehom vášne, zanietenia a vytrvalosti. Začínala ako maličký súkromný experiment, keď sa dvaja kamaráti pokúsili z prírodných textílií vyrobiť odevy, v ktorých by lepšie odolávali extrémnym letným teplotám. Z drobnej kolekcie jednoduchých tuník a košieľ sa postupne stávala impozantná zbierka všestranných módnych nápadov, o ktoré začali mať záujem aj ľudia zo širokého okolia. Značka sa aj so svojím zakladateľom neskôr presunula do Londýna, kde sídli dodnes. Pre teba je to veľká výhoda – úžasné módne kúsky z dielne Thought máš aj vďaka tomu doslova na dosah. Samozrejme, svoj maličký podiel na tom máme aj my v ABOUT YOU, kde ti prinášame jednu z najpestrejších a najvýhodnejších ponúk outfitov tohto brandu na internete. Si pripravená vybrať si z nich ten svoj? Radi ti s tým trošku poradíme.

Nahoď sa do módy Thought od hlavy až k pätám

Sortiment brandu Thought zahŕňa prakticky všetky typy oblečenia na každú sezónu a spôsob využitia. V našom e-shope sa túto všestrannosť a pestrosť snažíme reflektovať, aby si tu vždy našla presne to, čo práve hľadáš. Čo povieš napríklad na pestrofarebné ponožky z kombinácie viskózy a bavlny vo výhodných multipackoch? Pomôžu ti ukázať tvoj zmysel pre humor a jedinečný štýl celému svetu. Skvelo si budú rozumieť s nevšednými legínami s integrovanou sukničkou a zvýšeným pásom – jedným z najoriginálnejších kúskov v aktuálnej kolekcii tohto brandu. Alebo si ich trúfneš skombinovať aj s niektorými z trendy šatočiek? Thought má práve teraz v ponuke nádherné maxi aj midi dizajny v úžasnom bohémskom štýle, s ktorými budeš pútať pozornosť všade, kam vkročíš. Značka ponúka aj celú plejádu jednoduchých, ale nápaditých kúskov na každodenné nosenie – bavlnené tričká, svetríky, topy aj tuniky v jednofarebných aj vzorovaných prevedeniach. Vyhraj sa s ich nekonečnými kombináciami a zostav si svoj jedinečný Thought look. Okolie tvoj šmrnc a originalitu iste neprehliadne.