Prejsť na hlavný obsah
Prihlásiť sa
Zoznam prianí
Nákupný košík
Všetky produkty od SUPERGA53

Superga: Eso v rukáve milovníkov originality

Hovoríš si, koľko originality sa asi v dnešnej dobe ešte zmestí do klasických mestských tenisiek? Dovoľ nám príjemne ťa prekvapiť spolu s brandom, ktorý je na zmes klasiky a originality naslovovzatým odborníkom. Predstavujeme ti Superga – teniskového kráľa, ktorého studňa kreativity, zdá sa, nikdy nevysychá. Vieš, čo je na tom však najlepšie? V skutočnosti sa nejedná o žiadne ultra-moderné výstrelky, ale o inovatívne variácie tradície, ktorú tento svetoznámy brand založil ešte v roku 1911. Jeho ikonický prvý model Superga 2750 dodnes vyzerá celkom aktuálne a moderne, akoby preň čas nebol vôbec dôležitý. V ABOUT YOU si teraz môžeš zakúpiť svoje dokonalé tenisky Superga pohodlnejšie a výhodnejšie než kedykoľvek predtým. Veríme, že túto šancu využiješ.

Superga je eko, vegan aj royal-friendly!

Patríš k náročným zákazníkom, ktorí každý produkt najskôr trikrát otočia v rukách, než si ho kúpia? Tentokrát si určite prídeš na svoje. Superga má mnoho zvučných prívlastkov, ktoré jeho výnimočnosť ešte zdôrazňujú. Tento brand je momentálne považovaný za jedného z najekologickejších výrobcov tenisiek na trhu. Bavlnu a plátno z udržateľných zdrojov či dokonca prírodnú gumu využíva stále vo vyššom počte modelov a neustále hľadá nové spôsoby, ako ekologickosť svojej výroby ešte posilniť. Brandu Superga nie je ľahostajný ani osud zvierat, a tak v ich kolekciách teraz môžeš nájsť aj 100 % vegánske tenisky. Vyrábajú sa výlučne z materiálov bez živočíšneho pôvodu, a tak môže byť tvoje svedomie celkom čisté. No a do tretice, táto značka je aj royal-friendly – k jej najslávnejším fanúšikom patrí britská vojvodkyňa Kate Middleton, najpopulárnejšia kráľovská trendsetterka dnešných čias!

Superga: Správna voľba k džínsom aj sukni

Dôvodov, prečo si zamilovať tenisky Superga, je ešte oveľa viac. Patrí k nim aj ich nadčasový a všestranný dizajn, ktorý ti umožní užívať si ich komfort a šmrnc prakticky kdekoľvek a kedykoľvek. Či už si vyberieš snehobielu klasiku na platformovej podrážke alebo pastelové plátenky so slamenou podrážkou na spôsob espadrilliek, tieto topánky môžeš zakomponovať do akéhokoľvek outfitu. Klasickú kombináciu tvoria s džínsami – tu naozaj nemôžeš nič pokaziť. Pokojne ale vyskúšaj aj svoje obľúbené chino nohavice, fantázii sa žiadne medze nekladú. Superga tenisky môžeš odvážne zladiť aj so sukňou či šatami. Toto spojenie je nesmierne svieže a dievčenské. Uvidíš, že sa na ulici za tebou budú otáčať zvedavé pohľady. Odviaž sa a objav svoj jedinečný štýl v teniskách, ktoré pobláznili celý svet. Z ABOUT YOU ich teraz môžeš mať s bezplatným doručením aj vrátením až do 100 dní od nákupu!