Prejsť na hlavný obsah
Prihlásiť sa
Zoznam prianí
Nákupný košík
Všetky produkty od RIEKER359

RIEKER - pocit ľahkosti v nohách po celý deň

Módny dom RIEKER je známy svojou športovou obuvou, ktorá pomáha majiteľovi užívať si deň a robí jeho voľný čas ešte krajším. Každý deň naše nohy zaťažujeme a nestaráme sa o ne. Zabúdame na to, aké sú dôležité. Topánky značky RIEKER sú najlepšími kamarátmi našich nôh 24 hodín denne. Okrem obuvi na nízkom podpätku, sandálov a ortopedickej obuvi tu nájdeš aj elegantné lodičky na vysokom podpätku. Tašky značky RIEKER ťa presvedčia vysokou kvalitou a tým, ako ľahko sa dajú kombinovať s inými prvkami tvojho šatníka. Široká ponuka topánok a doplnkov, ktorú nájdeš na stránkach ABOUT YOU ťa zaskočí tak, že spadneš zo stoličky.

Príbeh úspechu obuvi a tašiek značky RIEKER

Spoločnosť bola založená v roku 1874 ako továreň na výrobu obuvi v nemeckom meste Tuttlingen. Po niekoľkých zmenách mena a niekoľkých deleniach v 70. rokoch minulého storočia bolo hlavné sídlo presunuté do Švajčiarska. Vtedy sa začala výroba pre medzinárodný trh. Módny návrhári značky RIEKER sa inšpirujú najnovšími trendmi, avšak pohodlie je tu nespochybniteľne na prvom mieste. Podrážka topánok je flexibilná, takže sa chodidlo v nich pohybuje pohodlne. Ľahký, ale trvanlivý materiál sa stará o príjemný pocit pri chôdzi, takže sa nemusíš obávať dlhých prechádzok. Topánky RIEKER sú nepostrádateľným prvkom v tvojej batožine počas tvojej dovolenky. Ak si ich aspoň raz vyskúšaš, už nebudeš chcieť žiadne iné. Prekvapí ťa nielen zaručene vysoký komfort, ale aj výhody použitého materiálu. Zároveň, topánky vyzerajú neuveriteľne módne! Okrem mužskej a ženskej obuvi tu nájdeš aj obuv pre deti. Modely pre deti sú ideálne pre akčné výlety na detské ihrisko alebo do lesa. Špeciálna technológia zaručuje, že ani po náročnom dni plnom zábavy ťa tvoje nohy nebudú bolieť.

Nájdi niečo pre seba v sekcii RIEKER

Ako si si už všimla - topánky značky RIEKER dokážu absolútne čokoľvek! Okrem vychádzkovej a spoločenskej obuvi tu nájdeš aj športovú obuv. Pozri sa na ponuku pre ženy a mužov v kategórii VÝPREDAJ. Nájdeš tam vysoko kvalitnú obuv za nízku cenu. V RIEKER sekcii si každý nájde niečo pre seba. Pekný pár topánok vystlaný kožušinou, elegantné podpätky - ako žena, určite nebudeš schopná odolať tejto ponuke. Nájdi najnovšiu inšpiráciu na strankách ABOUT YOU už dnes. Výber mužských modelov od RIEKER nie je o nič menej pôsobivý!