Prejsť na hlavný obsah
Všetky produkty od Ragwear791

Ragwear: Pouličná móda inšpirovaná skateboardmi

Príbeh nemeckého streetwearového brandu Ragwear sa začal písať koncom 90. rokov v malom kúpeľnom mestečku Wiesbaden. V tom čase tam fungovala živá skaterská scéna, a tak sa práve skateboard a skateboardisti stali inšpiráciou pre nezameniteľný štýl tejto značky. Že ti skateboard zas tak veľa nehovorí? To, samozrejme, vôbec nevadí. V priebehu troch desaťročí svojej existencie sa Ragwear vyprofilovala na značku pohodovej a všestrannej módy s mimoriadne širokým záberom. Nemôže chýbať ani v ponuke tvojho obľúbeného internetového butiku ABOUT YOU, a to v pestrej a univerzálnej ponuke pre dámy aj pánov. Si pripravená okoreniť svoj šatník štipkou pouličného šmrncu?

Ragwear: Dokonalé farby, jedinečné strihy

Už pri prvom pohľade na bohatú ponuku outfitov značky Ragwear pochopíš jej dokonalý zmysel pre štýl. Toto je oblečenie, ktoré aj napriek svojej jednoduchosti a prirodzenosti automaticky vyčnieva z davu. Jeho výnimočnosť nezaprú rafinované strihy, ktoré aj tým najminimalistickejším kúskom dodávajú akúsi iskru výnimočnosti. K najvýraznejším znakom tohto brandu patrí aj dokonal cit pre výber farebných odtieňov. Nádherné tóny modrej, malinová červená v tom najvyladenejšom prevedení, módna slivková či žiarivá tyrkysová. Vždy v dokonalom súzvuku a so šmrncovými vzormi. Ragwear je pre teba skvelou voľbou aj vtedy, keď si dávaš záležať na udržateľnosti a šetrnej produkcii svojho oblečenia. Ako vôbec prvá streetwearová značka prichádza Ragwear s konceptom vegánskej módy, na jej outfity sa nepoužívajú žiadne materiály živočíšneho pôvodu.

Ragwear na všetky ročné obdobia

Kolekcie značky Ragwear obsahujú prakticky úplne všetko oblečenie, ktoré by si mohla chcieť a potrebovať. Prekrásne letné aj prechodné šaty, tričká aj blúzky, mikiny, zimné aj jesenné bundy. Rovnako bohatú ponuku má tento brand aj pre pánov. Sú medzi nimi štýlové kúsky na voľný čas, ale aj množstvo outfitov, ktoré si pokojne môžeš obliecť aj do menej formálneho pracovného prostredia. Od trendových šortiek až po vetrovky do každého počasia. V ABOUT YOU našu ponuku odevov značky Ragwear udržujeme stále aktuálnu a pestrú, preto u nás môžeš vždy nájsť niečo nové, čím svoj šatník ozvláštniť. Naše interné odporúčania? Ragwear šije absolútne skvostné puzdrové šaty s lichotivým fitom a krásnymi prúžkami, vlnovkami, cik-cakmi a ďalšími jemnými vzormi. Sú skvelé na letné prechádzky mestom, ale vôbec sa za ne nemusíš hanbiť ani pri priateľských spoločenských udalostiach či v práci. A aby ti v tvojich nových šatách nebolo zima, doplň ich niektorou z krásnych Ragwear bundičiek. Majú skvostné motívy listov, kvietkov, guľôčok a ďalších klasických prvkov, ktoré tu však dostávajú celkom novú šťavu a pôvab. Vyber si a my ti tvoj nový Ragwear outfit pošleme s bezplatným doručením aj prípadným vrátením.