Prejsť na hlavný obsah
Prihlásiť sa
Zoznam prianí
Nákupný košík
Šport831

Nike – značka, ktorá nenechá nič na náhodu

Existujú značky, ktoré v dnešnej dobe pozná každý a Nike je bez pochýb jednou z nich! Ak pri výbere svojho oblečenia hľadáš kvalitu, funkčnosť a trendovú športovú módu, nemôžeš prehliadnuť kolekcie tejto trendovej značky. Pred mnohými rokmi došlo k oddeleniu módy od športu. Nike však tieto hranice svojimi štýlovými modelmi zmazáva. Značka vytvára módu, ktorá je ideálna na každodenné cvičenie, ale vyzerá tak neformálne a cool, že ju môžeš veľmi ľahko nakombinovať s inými ležérnymi kúskami. Dosiahneš tak uvoľnený outfit, vhodný na víkend, ale aj na večer do mesta. Značka neponecháva vo výrobe nič na náhodu. Prostredníctvom rozsiahlych investícií do výskumu a neustálej optimalizácie produktov drží Nike krok s dobou a vytvára produkty, ktoré spĺňajú tie najvyššie nároky. Presvedč sa o tom aj ty a prehliadni si celý široký sortiment modelov na ABOUT YOU.

Nike – od dovozu tenisiek ku kultovej značke

Značka Nike je znakom obrovského úspechu, za ktorým sú roky tvrdej práce. V roku 1962 sa Philip Knight, študent ekonómie v Oregone, a jeho tréner Bill Bowerman rozhodli dovážať športové topánky a tým sprístupnili kvalitnú športovú obuv iným mladým študentom. Neskôr dokonca začali vytvárať vlastné kolekcie obuvi, čím smerovali k založeniu vlastnej módnej a športovej značky. Logo, ktoré má dnes kultový status a rozpozná ho každý, si dala dvojica vytvoriť študentom dizajnu za pár dolárov. Topánky Nike mali veľký úspech hneď od začiatku pôsobenia a rýchlo sa stali znakom novej módnej éry, športového a lifestylového štýlu. Jednou z najznámejších Nike technológií, ktoré značku preslávili, je už od roku 1979 technológia Nike Air, ktorá zmenila nosenie tenisiek na pohodlný zážitok. Vďaka malým vzduchovým bublinkám v podrážke. Populárny model Air Max a mnoho ďalších nájdeš v Nike eshope na ABOUT YOU.

Móda Nike drží krok s najnovšími trendami

Dámske kolekcie ponúkajú všetko čo potrebuješ. Okrem obuvi nájdeš aj praktické doplnky ako napríklad tašky, topy, dámske mikiny, legíny a čelenky, vďaka ktorým si vieš vytvoriť skvelý vzhľad na každý deň. Pánsky sortiment ponúka širokú škálu oblečenia a doplnkov pre aktívnych mužov. Nezáleží na tom, aký šport preferuješ. Či už je to joga, fitness, behanie alebo zimné športy, Nike shop má pripravené tie správne modely. Na svoje si tu prídu aj tí najmenší. Vo vlastnej kolekcii pre deti si mladí atléti nájdu pohodlné tepláky, štýlové mikiny a topánky na každú aktivitu. Prehliadni si širokú škálu produktov Nike na ABOUT YOU a priprav sa na svoje obľúbené aktivity vo veľkom štýle.

Objav obľúbené modely od tejto značky