Prejsť na hlavný obsah
Prihlásiť sa
Zoznam prianí
Nákupný košík
Obuv124

Nike Sportswear obuv presne podľa tvojich predstáv

Vzniku jednej z najpopulárnejších módnych značiek 21. storočia predchádzala jasná idea, ktorej cieľom bolo vytvoriť čo najdokonalejšiu športovú obuv. Šport v rôznych formách ostal v identite značky Nike hlboko zakorenený aj viac ako 40 rokov od jej založenia. A hoci charakteristické logo značky, za ktorého návrh zinkasovala študentka Carolyn Davidson svojho času 35 dolárov, dnes nájdeš na tričkách, teplákoch či bundách, obuv Nike má vo firme stále silné postavenie. Jednoducho ľudia zodpovední za vedenie značky nezabudli na to, čomu táto spoločnosť vďačí za svoj celosvetový úspech. A to je dobre. Dopraj svojim nohám komfort a ozvláštni svoju zbierku topánok o jeden či dva modely z fajnovej kolekcie Nike Sportswear. Budeš vyzerať štýlovo a tvoje nohy sa ti určite poďakujú.

Nike topánky ťa budú baviť

Firma postupom času uviedla na trh viacero produktov a vlastných brandov, zacielených na konkrétne športové odvetvia. V každom z nich si u športovcov získali adekvátny rešpekt. Modely ako Air Max či Air Jordan ti určite nemusíme zvlášť predstavovať. Tvoju pozornosť by sme však radi upriamili na obuv Nike Sportswear. Ide o jeden z úspešných firemných brandov, ktorého produkty v sebe dokonale spájajú športový charakter a módnosť. Ak ti je vlastný svieži originálny štýl, plus obľubuješ uvoľnené a moderné trendy plné farieb, môžeš svoj outfit vystavať práve na tejto obuvi. Topánky Nike Sportswear nájdeš v rôznych farebných prevedeniach a kombináciách, vďaka čomu sadnú na tvoju krehkú nôžku absolútne bez problémov. Stačí vyskúšať len raz a táto obuv Nike ťa bude baviť!

Obuv Nike: Vyber si mix kvality a osobitého štýlu

Nike topánky majú neuveriteľnú schopnosť na seba pútať pozornosť – to platilo vždy a platí to aj dnes. Je tomu tak azda aj preto, že marketingové oddelenie firmy miluje kontroverzie a dokáže si získať pozornosť médií. Úspech priniesol napríklad sponzoring kontroverzného rumunského tenistu Iliu Nastaseho. Rovnako aj zmluva s hviezdou NBA Charlesom Barkleym, ktorú obe strany podpísali krátko po Barkleyho incidente s fanúšikmi. Osobitý štýl „najkám“ mimoriadne svedčí a určite bude pasovať aj tebe. Prehnaná skromnosť nie je na mieste. Otvára sa ti celý svet a netušené možnosti. Stačí len vykročiť tou správnou, no určite nie bosou nohou. Tak čo, ktoré topánky Nike z našej ponuky to vyhrajú práve u teba?