Prejsť na hlavný obsah
Prihlásiť sa
Zoznam prianí
Nákupný košík
 Popis značky
Všetky produkty od Marika269

Marika – akčné roky 80te sú akčné aj dnes

Marika je značka športového oblečenia, ktorá sa zrodila v Kalifornii v roku 1982, keď všetci šaleli za aerobikom. San Diego bolo samozrejme jedným z epicentier tejto obscesie, a tak sa nie je čo čudovať, že to bolo práve tu, kde sa inšpirácia, energia a sebadôvera prevtelili do značky športového oblečenia, ktoré nám svojim dizajnom berie dych ešte aj dnes. Aj keď bola značka Marika predaná v roku 2008 FAM brands, je vidno, že im to len prospelo – povedomie o Marika, ako aj ich globálny dosah sa len rozširujú, a ich štýl, ktorý dobre sedí každej žene, je čoraz obľúbenejší aj u nás na ABOUT YOU.

Marika online je skvelá nákupná destinácia, bez ohľadu na to, či si mama alebo fitneska

Marika ako jedna z mála športových značiek rozumie, že život je 24/7 maratón a niekedy to posledné, na čo sa nám chce myslieť je otázka, či nám niečo niekde dobre sedí alebo trčí. Nezáleží teda, z akého dôvodu sa tvoj aktívny pohyb odohráva – či už si študentka a práve si ideš zabehať, alebo fitneska, ktorá trávi večery v posilke, alebo busy mama, ktorá si splní 10 000 krokov denne behaním okolo svojich troch ratolestí – každá z nás chce vyzerať a cítiť sa skvele. Marika ťa práve v tomto nikdy nesklame a vždy ti pomôže pripraviť sa na nový deň v podobe kúskov symbolizujúcich osobný komfort. Ako je vidieť aj v ponuke Marika sortimentu na ABOUT YOU, ich kúsky sú takisto pohodlne nádherné a vďaka nim budeš vyzerať skvele kedykoľvek.

Marika eshop poteší každého

Marika je značka, ktorá ťa nabije pozitívnou energiou. Predsa len, ide im o oslavovanie hoci aj najmenších víťazstiev – a z toho sa predsa skladá radosť zo života, nie? Marika takisto verí v to, že by sme každý deň mali žiť tak, akoby bol náš posledný. Značka sa vyznačuje svojim úsilím robiť život žien o niečo jednoduchším, no zároveň umožniť im pritom vyzerať úžasne a cítiť sa pohodlne – zo všetkých Marika kúskov je cítiť maximálne súznenie so ženskou formou. Marika rozumie potrebám svojich zákazníčok – máloktorá značka oblečenia zapadne do každodenného kolobehu ženy tak pohodlne ako druhá koža. Nepochybuj – z Marika online výberu na ABOUT YOU sú toho jasným dôkazom.