Prejsť na hlavný obsah
Prihlásiť sa
Zoznam prianí
Nákupný košík
 Popis značky
Všetky produkty od Marc Cain61

Marc Cain: Prémiová nemecká móda pre tých, čo si vedia vybrať

Považuješ samú seba za náročnú zákazníčku? Potom si sa už so značkou Marc Cain určite mala možnosť zoznámiť. Tento nemecký módny dom vyrába módne kúsky v nefalšovanej prémiovej kvalite, ktorú ďalej podtrháva aj svojím dôrazom na lokálnu produkciu či ekologickú udržateľnosť svojich produktov. Marc Cain, to je móda pre sebavedomú a rozhľadenú ženu, ktorá žije pre tento okamih a vždy dáva na svoju intuíciu. Módne kúsky z dielne tohto brandu ťa môžu sprevádzať pri každodenných povinnostiach, ale aj vo výnimočných okamihoch, ako sú spoločenské podujatia či dôležité pracovné schôdzky. Objav úchvatnú paletu rafinovaných ženských outfitov Marc Cain online na ABOUT YOU.

Marc Cain: Kvalita preverená časom

Marc Cain nie je na trhu s prémiovou dámskou módou žiadnym nováčikom - existuje už od roku 1973, teda už bezmála celé polstoročie! Nemusíš sa ale obávať žiadnej usadlej či konzervatívnej módy - táto značka má palec vždy neomylne na tepe aktuálnej doby a trendom rozumie lepšie ako mnohé omnoho mladšie značky. Bohatý sortiment tohto brandu by sa dal rozdeliť do niekoľkých základných línií. Dôležitú časť portfólia tvoria basic kúsky na bežné nosenie v nadštandardnej kvalite prevedenia a použitých materiálov. Ďalšou platformou sú trendy kúsky vo výrazných farbách či divokých vzoroch, ktoré dokonale sadnú k uvoľneným voľnočasovým aktivitám, ako sú neformálne stretnutia, nákupy s kamoškami či vychádzky v mestskom prostredí. No a neprehliadnuteľnou líniou sú glamour modely pre pravé dámy v mladších aj zrelších vekových kategóriách. Atraktívne šaty, luxusne pôsobiace blúzky, dokonale strihané saká, a tak ďalej. Marc Cain je obľúbenou značkou dám, ktoré v práci dodržujú business dress code. Ale v ponuke má napríklad tiež kvalitne zateplené bundy alebo klasické bavlnené tričká s potlačou, takže si vyberie naozaj každý.

Mladistvá aj distingvovaná: Móda Marc Cain sadne naozaj každej

Chceš pôsobiť trendy a mladistvo, ale zároveň sofistikovane a, takpovediac, na úrovni? So značkou Marc Cain si nemusíš vyberať. Oba tieto módne protipóly dokáže úžasne skĺbiť a skombinovať do dokonalo nadčasových a univerzálnych kúskov. Vďaka tomuto majstrovstvu si modely z dielne MC nájdu cestu naozaj do každého šatníka. No a jej pestrosť sa snažíme prezentovať v ABOUT YOU našou vlastnou ponukou odevov značky Marc Cain, ktorú neustále dopĺňame o horúce novinky, ale aj akciové zľavy. Hľadáš casual outfit do práce? Romantické šaty na rande snov? Sexy kokteilky na dlho očakávanú párty? Všetko tu nájdeš pekne pokope, prehľadne usporiadané podľa flexibilných filtrov vyhľadávania. Vyber si podľa svojho vkusu, aktuálnej potreby alebo rozpočtu - s týmto brandom chybu zaručene nespravíš.