Prejsť na hlavný obsah
Prihlásiť sa
Zoznam prianí
Nákupný košík
 Popis značky
Všetky produkty od MAC98

MAC: Originálne džínsy, ktoré sa neboja vykročiť z davu

Keď sa povie denim, automaticky si predstavíme klasickú modrú džínsovinu a paletu tradičných outfitov, ktoré sa z nej už po mnoho desaťročí vyrábajú. Slim fit džínsy, mrkváče, cigaretový strih - všetky osvedčené dizajny, ktoré máme všetci doma v šatníkoch. Nič z toho, samozrejme, nemôže chýbať ani v ponuke nemeckého módneho brandu MAC, ktorý sa výrobe trendových odevov z džínsoviny venuje už takmer 50 rokov. MAC ale túto klasiku posúva ešte o kvalitatívnu úroveň vyššie a nebojí sa prichádzať ani s extravagantnými vychytávkami, ktoré môžeš jedine zbožňovať, alebo nenávidieť. Odviaž sa s džínsami, ktoré idú proti prúdu a objav v nich svoje nové sebavedomie, na ktoré si rýchlo a rada zvykneš.

Cool džínsy MAC online v e-shope ABOUT YOU

Čo očakávaš a vyžaduješ od svojich džínsov? Mali by byť kvalitné, dokonale sedieť a formovať tvoju postavu čo najbližšie k ideálom dokonalosti, však? Skrátka, také “džínsy snov” – a presne tie nájdeš v ponuke nohavíc renomovanej značky MAC. Volajú sa ‘Dream Jeans’, majú krásny rovný strih s vyšším pásom a postavu tvarujú naozaj božsky. Môžeš ich mať v klasickej bledomodrej farbe, šedé, horčicovo žlté, ale aj v snehobielej verzii Summer. Model ‘Angela’ sa dole jemne rozširuje, a tak pôsobí celkom žensky a elegantne. Môžeš ho mať napríklad aj v čiernej farbe, ktorá sa vynikajúco kombinuje aj nosí. Alebo by si radšej išla do niečoho odvážnejšieho? To je skvelá správa - MAC má v talóne viaceré jedinečné kúsky, ktoré sú pre teba ako stvorené. Čo povieš na 7/8 slim fit džínsy s exotickou potlačou palmových listov a tropických kvetín? Chic kúsok na letné večery s kamarátmi! A môžeš ho mať aj v ešte výstrednejšom prevedení - s nápaditými akcentmi jedovatej zelenej a motívom leopardej kožušiny v pozadí.

MAC: Originálna móda na prehliadkové móla ulíc veľkomiest

MAC, to je móda pre sebavedomé, zdravo drzé a stopercentne emancipované dámy dnešných dní. Premeň ulice tvojho mesta na prehliadkové mólo a vykroč do nich v džínsoch, s ktorými ťa nikto neprehliadne. Okrem klasického denimu, módni návrhári z domu MAC pracujú aj s ďalšími atraktívnymi materiálmi. Zvláštnym hybridom voľnočasových nohavíc a elegancie je model ‘EASY active' z elastického polyesteru. Nevšedným zjavom zaujmú aj nylonové nohavice ‘Future 2.0’ s károvaným vzorom s oranžovými akcentmi. No a máme tu aj niečo pre milovníčky kapsáčov - model ‘Rich’ prichádza v béžovom aj olivovo zelenom prevedení. Tak ktoré z nich si od nás dnes odnesieš?