Prejsť na hlavný obsah
Prihlásiť sa
Zoznam prianí
Nákupný košík
 Popis značky
Všetky produkty od Love Moschino134

Love Moschino – nekonvenčná sestra talianskej haute couture

Taliansku značku Moschino určite netreba bližšie predstavovať. Jednu z najznámejších svetových značiek takzvanej „high fashion“ založil v roku 1983 legendárny taliansky módny návrhár Franco Moschino, ktorý ako mladý pracoval ako ilustrátor pre slávnu značku Gianni Versace. V roku 1986 uzrela svetlo sveta cenovo dostupnejšia kolekcia Moschino Jeans, ktorá v roku 2008 zmenila názov na Love Moschino. Názov Love nie je náhodný – značka kladie dôraz na pocity a potrebu sebavyjadrenia. Vyznačuje sa hravosťou, zábavou a potrebou ísť proti konvenciám. Je manifestom tých, ktorí sa neradi prispôsobujú a bojujú proti dogmám. Je provokatívna, pestrá a s hrdosťou reprezentuje mladú, sviežu esenciu módneho domu Moschino. Kolekcia Love Moschino prináša do sveta luxusného dizajnu hravosť a zábavu. Ak sa nebojíš byť stredobodom pozornosti, na ABOUT YOU si môžeš vybrať kúsky, ktoré ťa zaručene postavia do svetla reflektorov.

Love Moschino eshop – vkroč do módneho sveta zábavy, irónie a pozitívnej nálady

Módne prehliadky značky Moschino sú dodnes pastvou pre oči a dôkazom toho, že značka ani po niekoľkých desaťročiach svojej existencie neupúšťa od drzého, nekonvenčného štýlu. Je to provokatívna a pestrá móda, ktorá sa nebojí experimentovať. Presne taká je aj kolekcia Love Moschino. Podľa čoho ju spoznáš? Pop art potlače, obrovské nápisy, trblietavé aplikácie a všadeprítomné srdiečka. Kolekcie ťa skutočne chytia za srdce. Čo tak prevetrať šatník niekoľkými drzými kúskami? Na ABOUT YOU nájdeš neopakovateľné modely. Skombinuj napríklad lesklé snehule vykladané kamienkami s tričkom s ikonickým nápisom LOVE MOSCHINO. V sortimente, okrem iného, nájdeš aj zaujímavé topy, kabelky, peňaženky, ale aj výstredné šaty posiate srdiečkami. Zadováž si aspoň jeden kúsok z Love Moschino online a každá prechádza sa zmení na prechádzku po prehliadkovom móle.

Love Moschino – umenie a kvalita

Trendy kúsky nemôžu byť len pekné na pohľad, ale musia byť vyrobené aj z kvalitných a trvácnych materiálov. Módny dom Moschino ani v tejto oblasti nenecháva nič na náhodu. Pri výrobe nadčasových kúskov používa len kvalitné materiály, ktoré zaručujú sofistikovaný vzhľad a trvácnosť. Používané materiály tiež zaručia, že sa v jednotlivých módnych kúskoch budeš cítiť pohodlne za každých okolností. Ak výrazné farby a vzory nie sú nič pre teba, prípadne hľadáš len neutrálny akcent k už výraznému outfitu, možno ťa poteší, že Love Moschino doplnky a oblečenie sú k dispozícii aj v pastelových farbách. Už si predstavuješ, ako bude každý obdivovať tvoju novú Love Moschino kabelku so zlatým nápisom? Ak sa nevieš rozhodnúť, v internetovom obchode ABOUT YOU nájdeš inšpiráciu na vytvorenie bezchybného vzhľadu.