Prejsť na hlavný obsah
Prihlásiť sa
Zoznam prianí
Nákupný košík
Všetky produkty od JOOP!139

JOOP! – jedinečný príbeh k úspechu

Značka bola založená v roku 1978 módnym návrhárom Wolfgangom Joopom a až v roku 2001 odstúpil z podnikania. Každý, kto sa len trochu vyzná v móde, aspoň raz určite narazil na značku s logom JOOP! Táto značka je jedna z najznámejších a najvplyvnejších na svete a vďaka tomu už celé roky udáva trendy vo svete módy. Značka nám znova a znova dokazuje, že je schopná zosobňovať autentickosť, no zároveň ísť s dobou. Medzi iným, aj vďaka tejto vlastnosti brand dodáva svojim produktom nezameniteľný charakter. Okrem zaujímavých kolekcií krásneho oblečenia, ponúka aj veľký výber bytových doplnkov, parfumov alebo šperkov. Aj keď štýl módy, ktorú nájdeš aj na JOOP! online eshope, je skôr minimalistický, bez komplikovaných vzorov a strihov, kúsky sú jedinečné a pomôžu ti vytvoriť nezameniteľný vzhľad, ktorý sa dá opísať ako elegantný, ale zároveň štýlový.

JOOP! online eshop – nájdeš tu oblečenie na každý deň

Vďaka dôslednému rozširovaniu a jasnému umiestňovaniu si JOOP! už niekoľko rokov získava vysokú úroveň povedomia vo viac ako 45 krajinách po celom svete. Značka predstavuje najlepšiu kvalitu, eleganciu a povedomie o štýle, ktoré zapôsobí práve jednoduchými detailmi. A to najlepšie ešte len príde – neexistuje kategória, ktorú by značka nepokryla. Obleky, ležérne oblečenie na voľné dni, športové oblečenie, doplnky, peňaženky, nábytok a aj bytové dekorácie. No jednoducho tu nájdeš úplne všetko. Stačí si už len vybrať. Napríklad, svetre sú dokonalou voľbou pre dni, kedy sa ti nechce stráviť veľa času výberom oblečenia, no chceš vyzerať skvelo. Stačí si k nemu obliecť rifle, tiež z JOOP! eshopu, a s istotou počas každého dňa zažiariš a očaríš všetkých navôkol.

JOOP! – objav rozmanitosť a exkluzivitu

Ak hľadáš módu, ktorá sa od iných značiek líši dizajnom, kvalitou a exkluzivitou, JOOP! je tou správnou voľbou pre teba. Podarilo sa jej spojiť luxus s vysoko kvalitným a jedinečným dizajnom. Vyber si z pohodlnej a vysoko kvalitnej vychádzkovej obuvi, skombinuj ju s tvojimi obľúbenými rifľami, mikinou a ľahkou vetrovkou a na tvojej nasledovnej jarnej prechádzke ťa už bolesť nôh zaručene nebude trápiť. Hľadáš kabelky vhodné do práce? Značka má niečo aj pre teba. Vyber si z veľkého sortimentu kabeliek a iných doplnkov a zažiar v kancelárii medzi kolegami. Zamiluj sa do tejto módnej a unikátnej značky práve na JOOP! online eshope, ktorý je ti dostupný teraz aj na ABOUT YOU. Tak na čo váhaš? Prehliadni si, vyber si, objednaj si a zažiar.