Prejsť na hlavný obsah
Prihlásiť sa
Zoznam prianí
Nákupný košík
Všetky produkty od JACK WOLFSKIN112

JACK WOLFSKIN - nemecká kvalita do prírody!

Kultová nemecká outdoorová značka JACK WOLFSKIN bola založená v roku 1981 a je jedným z najväčších svetových odborníkov na outdoorovú módu. Pochádza z mesta Idstein v oblasti Taunus neďaleko Frankfurtu nad Mohanom. Ako milovníčka prírody a športu nájdeš v JACK WOLFSKIN online ponuke všetko potrebné oblečenie a obuv na letné aj zimné obdobie, a to v neoblomnej nemeckej kvalite! Vrátane legendárnych JACK WOLFSKIN búnd, v ponuke na teba čaká aj špeciálny model nohavíc Activ Trail ako aj športové topy rôznych farieb a tvarov. Zaručená je dokonalá ochrana, pretože dizajnéri značky pracujú s vysokokvalitnými materiálmi a funkčnými tkaninami, a prinášajú tak vždy to najlepšie pre tvoje telo a daný druh počasia.

JACK WOLFSKIN je nielen kvalitná outdoor móda

Outdoorové oblečenie JACK WOLFSKIN je vyvinuté tímom outdoorových športovcov a je prispôsobené požiadavkám turistov a horolezcov. Avšak okrem oblečenia pre extrémne športy sa kultová značka JACK WOLFSKIN stala tiež obľúbenou v každodennej móde. Táto nemecká firma je okrem svojich elegantných a veľmi funkčných odevov pozoruhodná najmä svojimi iniciatívami v oblasti udržateľného rozvoja a boja proti detskej práci. Je členom Nadácie Fair Wear so sídlom v Holandsku, ktorej cieľom je z dlhodobého hľadiska zlepšiť podmienky v textilnom priemysle. Spoločnosť JACK WOLFSKIN zabezpečuje súlad so sociálnymi normami a dbá na kontrolu svojich dodávateľov. Navyše, svoju vlastnú ekologickú stopu chce značka udržať na čo najnižšej úrovni.

JACK WOLFSKIN online profesionálne vybavenie

S oblečením z JACK WOLFSKIN online obchodu sa spoliehaš nielen na slobodu, nezávislosť a určitú originalitu, ale aj na kúpu skutočne profesionálneho športového vybavenia. Náhla zmena počasia nie je vôbec problémom, pretože móda JACK WOLFSKIN ťa vždy udrží v teple a v suchu. Vysoký stupeň funkčnosti a inovácie tiež umožňuje mnohým odborníkom stavať na JACK WOLFSKIN značke, napríklad v odvetví skoku na lyžiach. Módna línia z Taunusu je preto už roky dodávateľom a reklamným partnerom Turné štyroch mostíkov - série štyroch pretekov v skokoch na lyžiach, vrcholom roka v skokanskom okruhu v alpskom regióne. Návrhári tejto značky okrem odevov uvádzajú aj veľký výber obuvi určenej najmä na horské športy s nízkym profilom a doplnky ako sú turistické batohy, tašky a kabelky. Materiály všetkých produktov sú odolné proti vode a vetru. Objav rozsiahly sortiment JACK WOLFSKIN teraz online na ABOUT YOU!