Prejsť na hlavný obsah
Prihlásiť sa
Zoznam prianí
Nákupný košík
Všetky produkty od JACK & JONES1

Jack and Jones – štýlová pánska móda so športovou iskrou

Trendová aj nadčasová, pohodlná aj chic. A vždy tak trochu nad vecou. Taká je svetoznáma módna značka Jack & Jones, ktorá sa udomácnila v šatníkoch státisícov milovníkov módy po celej Európe, Ázii, ale tiež v Indii, Číne, Kanade či na Blízkom východe. História tejto kultovej dánskej značky, ktorej doménou je pánska móda, sa začala písať v roku 1990. Brand vyrástol pod hlavičku obrieho textilného koncernu Bestseller. Ten sa za necelých 45 rokov svojej existencie vypracoval z malej rodinnej firmy na giganta s 15 000 zamestnancami, patria pod neho tiež značky Vero Moda, Only, Vila a niekoľko ďalších. Label Jack and Jones však išiel od počiatku svojou vlastnou cestou. Zrodil sa z lásky k džínsom - a práve pánske rifle všetkých možných strihov, štýlov a odtieňov tvoria hlavnú líniu jeho kolekcií dodnes. Kvalitné kúsky tejto populárnej značky, samozrejme, nemôžu chýbať ani v ponuke ABOUT YOU. Prezri si náš štýlom nabitý Jack and Jones e-shop a ulov si dokonalý kúsok presne pre teba.

Jack and Jones sa nosí v ringu aj na okruhoch

Značka Jack & Jones, to nie je len samotná móda pre mužov. Príťažlivý imidž značky bohato podporujú aj jej ďalšie aktivity. Brand je, napríklad, hrdým sponzorom viacerých úspešných športovcov. Niekoľko rokov podporoval profesionálneho dánskeho boxera Mikkela Kesslera. A dodnes jeho logo môžeš nájsť na uniforme svetoznámeho Kevina Magnussena, pilota Formule F1 zo stajne Haas. Keď si teda obliekaš tričko, mikinu alebo rifle Jack and Jones, oblečieš si s nimi aj kúsok vzrušujúceho, adrenalínom nadupaného príbehu, ktorý táto značka píše na svetových športoviskách. Dravého športového ducha, napokon, nezaprú ani samotné modely tohto labelu. Charakterizujú ich pestré, no zároveň perfektne vyvážené farebné kombinácie, ľahko rozpoznateľný dizajn a strihy, ktoré podtrhávajú mužnosť a dokonale sa hodia k dynamickému životnému štýlu. A i keď na prvý pohľad ide predovšetkým o voľnočasové oblečenie, najnovšie trendy v pánskej móde ich umožňujú ľahko zapasovať aj do ležérnejšieho biznis štýlu.

Objav pestrú módu Jack and Jones online na ABOUT YOU

Hoci značka stále oficiálne spadá pod odevný koncern Bestseller, aj ona sama sa už dnes rozvetvuje na niekoľko vlastný labelov. Každý z nich prináša špecifické typy produktov, takže ich kombináciou si môžeš zostaviť kompletný šatník s kúskami na každú príležitosť. Core ponúka zdravo drzé dizajny, ktoré odkazujú na pouličnú módu zo skateparkov a ulíc veľkomiest. Vintage je poctou klasickému odevníctvu a vnáša do súčasných trendov príjemný retro nádych. Jack Jones Premium je značka pre náročných, charakterizuje ju najvyšší zmysel pre detail a prémiové materiály. Originals siaha do urbanistickej džungle a prichádza s jedinečnými motívmi, ktoré sú zakorenené v móde subkultúr. Pod hlavičkou Tech zase môžeš nájsť funkčné a dôsledne prepracované kúsky na šport a aktívny životný štýl. No a JJ ECO je tu od roku 2007 pre tých, ktorí si dávajú záležať aj na pôvode svojho oblečenia - značka sa pýši certifikáciou Fairtrade. Ušetri si pochôdzky po kamenných predajniach a vyber si z jedinečných kúskov Jack and Jones online v našom e-shope ešte dnes.