Prejsť na hlavný obsah
Prihlásiť sa
Zoznam prianí
Nákupný košík
Premium556

HUGO spája dokonalosť a kvalitu

Dokonalá kvalita, vypracovanie a dôraz na detail – to sú typické znaky nemeckého dizajnu. Netýka sa to len áut, ale aj módy. V r. 1924 v Nemecku vznikla značka oblečenia pre mužov HUGO BOSS, ktorá je typická svojou eleganciou, dokonalým prevedením strihu a šitia. Začiatkom roka 2018 sa na trhu objavila samostatná značka HUGO, ktorá ti ponúka klasické oblečenie vhodné pre každú príležitosť. Použité látky a materiály sú spracované špecifickým spôsobom tkania, kde sa strieda svetlá a tmavá osnovná a útková priadza a spolu tvoria kvalitnú, na dotyk veľmi príjemnú, tkaninu. Oblečenie je jednoduché, no zároveň moderné a štýlové, čo je vidieť v mnohých detailoch, farbách, strihoch a vzoroch. Ak si zvolíš cestu HUGO, určite tak oživíš svoj šatník.

HUGO ako samostatná značka ti ponúka ešte viac

Obľúbená značka pánskej konfekcie HUGO je trochu inovovaná. Či už potrebuješ oblek na poradu s obchodnými partnermi, víkendový pohodový outfit alebo niečo športovejšieho, hoci aj do kancelárie, HUGO eshop na ABOUT YOU ti ponúka to najlepšie a najvhodnejšie oblečenie na každý deň. Všetko je vyrobené z najkvalitnejších materiálov. A nezabudni ani na doplnky, napr. spodnú bielizeň, okuliare, topánky, peňaženky či parfumy. Potrebuješ ísť ešte ďalej? Doplň svoj outfit správnymi rukavicami, opaskom, klobúkom či čiapkou, všetko v elegantnom štýle, ktorý dokonale vystihuje tvoj štýl od vnútra až navonok. Jedinečný jednoduchý dizajn oblečenia HUGO môžeš dokonale skombinovať s modernejšími a farebnejšími doplnkami. Decentná biela košeľa tak spolu s farebnými ponožkami či kravatou, džínsami alebo sakom a koženým opaskom získa iný, zaujímavý vzhľad. Ak hľadáš niečo originálne, vyber si tričko alebo sveter v jasných farebných odtieňoch alebo s drobným vzorom, vďaka ktorému budeš naozaj neprehliadnuteľný. Ak si detailista, oslovia ťa perleťové gombíky, červené prešívanie pod golierom či všité vrecko vo vnútri saka. Navyše, jednotlivé kúsky môžeš kupovať osobitne a kombinovať ich s tým, čo už v šatníku máš.

HUGO online nie len pre mužov

Všetky kolekcie oblečenia sú určené pre tých, ktorí ku svojmu štýlu obliekania pristupujú naozaj špecificky. Obleky, saká a nohavice či oblečenie na voľný čas sú prevedené v najvyššej kvalite v najmodernejšom štýle. Kolekcia HUGO pre mužov je určená pre tých, ktorí radšej vedú, než niekoho nasledujú. A aby sa nezabudlo ani na dámsku kolekciu, aj tu si nájdeš to, čo vyhovuje tvojmu štýlu. Klasické sukne či saká, business šaty či party šaty, alebo oblečenie na voľný čas a športové oblečenie, všetko objednávaj na HUGO online na ABOUT YOU.