Prejsť na hlavný obsah
Prihlásiť sa
Zoznam prianí
Nákupný košík
Všetky produkty od H.I.S118

H.I.S – nadčasový denim pre tých, ktorí sú verní tradíciám

Ak by ste sa pred dvadsiatimi rokmi pustili do hĺbkového prieskumu šatníkov vtedajšej mládeže, džínsy brandu H.I.S by ste pravdepodobne našli takmer u každého. Táto kultová denimová značka sa už vtedy vyznačovala prémiovou kvalitou, nekompromisným dizajnom a tak trochu rebelským a zároveň pohodárskym šmrncom. Veľa sa na tom za tie roky nezmenilo. H.I.S je aj dnes synonymom štýlu a kvality, no a dnes už vyznávačov módnej klasiky môže potešiť aj pridanou hodnotou nostalgie. Svoj sortiment medzičasom brand rozšíril aj o štýlové topánky, kvalitnú spodnú bielizeň či dokonca plavky. Chýbať tieto kúsky rozhodne nemôžu ani v ponuke ABOUT YOU.

H.I.S, to je móda pre aktívny životný štýl

Denim, to nie je len samotná džínsovina, ale aj svojský životný štýl, v ktorom sa mieša rozhľadenosť a dynamickosť mestského života s pestrosťou a slobodomyseľnosťou outdooru a športu. H.I.S tento jedinečný charakter skúša uchopiť pomocou svojich atraktívnych kolekcií oblečenia pre aktívny životný štýl. Toto je brand, ktorý o priazeň nebojuje extravaganciou a nesnaží sa silou-mocou plávať na vlne aktuálnych trendov. Namiesto toho stavil na prvotriednu kvalitu použitých materiálov a nadčasovosť, vďaka ktorej si jeho kúsky môže zamilovať prakticky každý, bez ohľadu na vek, pohlavie či osobný vkus. Ak zháňaš všestranné kúsky značky H.I.S online, v ABOUT YOU si na správnej adrese. Našu ponuku sa snažíme dopĺňať a inovovať tak, aby si v nej každý našiel presne to, čo hľadá.

H.I.S je o kvalite, na ktorú sa dá spoľahnúť

Ak si potrpíš na kvalitné a trvácne materiály, H.I.S je pre teba skvelou voľbou. Nejde o žiadnu “fast fashion” na pár použití, ale o kvalitné kúsky, z ktorých si môžeš vytvoriť nadčasový casual šatník na mnoho rokov. Okrem toho tento brand určite ulahodí aj tým, ktorí dbajú na ohľaduplnosť k životnému prostrediu. Bavlnené kúsky z kolekcií tejto značky sú vyrobené v súlade s princípmi udržateľnosti a ekologickou je aj ich dlhá výdrž. Hľadáš niečo konkrétne? Pre pánov máme výhodné sety bielizne a tričiek H.I.S do každého počasia, ale aj zaujímavé plavecké šortky ako stvorené na vodné športy. Dámam zase iste padnú do oka niektoré z kvalitných členkových čižiem, ktoré sú vyrobené z pravej kože a dokonale sa hodia na každodenné nosenie s tvojimi obľúbenými rifľami. Samozrejme, ani pre dámy nemôže chýbať kvalitný výber spodnej bielizne – sú to najmä komfortné a hrejivé tielka, rafinované športové podprsenky, ale aj vysoké či členkové ponožky a multipack súpravy bavlnených nohavičiek. Neváhaj a okoreň svoj šatník klasikou menom H.I.S aj ty.