Prejsť na hlavný obsah
Prihlásiť sa
Zoznam prianí
Nákupný košík
Všetky produkty od Emporio Armani28

Emporio Armani - talianska mekka módneho dizajnu

Existujú značky, ktoré každý pozná a Emporio Armani patrí určite medzi jednu z nich. Emporio Armani patrí do talianskeho luxusného módneho domu Armani, ktorý založil módny návrhár a ikona módy 20. storočia Giorgio Armani v roku 1975. Značka predáva svoje haute couture ako aj konfekčné výrobky pod niekoľkými ďalšími značkami. Giorgio Armani je tiež spoluvlastníkom niekoľkých luxusných hotelov a letovísk a jeho spoločnosť prevádzkuje celý rad Armani kaviarní po celom svete. Okrem oblečenia a módnych doplnkov patria pod túto úspešnú dizajnovú firmu výrobky interiérového dizajnu a nábytku pod značkou Armani Casa a tiež luxusné cukrárenské produkty Armani Dolci a taktiež kvetinárska sekcia Armani Fiori. Kolekcie Emporio Armani spolu s Giorgio Armani sú pripravené na bežné nosenie a navrhol ich hlavne samotný Giorgio Armani.

Emporio Armani spája vysoký vkus a športovú eleganciu

Značka Emporio Armani vždy dokáže spojiť klasickú eleganciu s modernými prvkami a vytvoriť tak harmonický celok. Môžeš si tak nakombinovať oblečenie pre každú príležitosť. Vážna obchodná elegancia, ležérny vzhľad alebo elegantné večerné nosenie, s módou tejto značky máš množstvo možností na štýl. Môžeš sa spoľahnúť na špičkovú kvalitu. Značka používa iba najkvalitnejšie materiály a pripisuje veľký význam ich starostlivému spracovaniu, čo je doslova hmatateľné. Tím Emporio Armani stavil vo svojich kampaniach na top osobnosti zo sveta športu a umenia a ich oblečenie a spodnú bielizeň prezentovali David Beckham, Cristiano Ronaldo, Meghan Fox, Rihanna a v roku 2019 aj spevák Shawn Mendes. Spojenie vysokého vkusu, umenia a športu charakterizuje celú značku Armani Emporio a jej klasickú filozofiu spojenia krásy ducha a tela. Armani Emporio eshop preto aktuálne navrhuje aj zimné športové oblečenie a organizuje aj rôzne športovo relaxačné pobyty.

Emporio Armani eshop na ABOUT YOU

Emporio Armani má svoje štýlové kamenné butiky po celom svete a je našou cťou, že ho nájdeš aj na ABOUT YOU. Ak patríš medzi tých, ktorí majú vycibrený vkus a vysoké nároky na kvalitu, tak si na správnom mieste. Ženy sa môžu tešiť na štýlové šaty, módne blúzky a módne doplnky, ktoré sú skvelým doplnkom tvojho každodenného vzhľadu. Bižutéria či hodinky s výnimočnou talianskou eleganciou. A čo napríklad slnečné okuliare Emporio Armani v cool tigrovom prevedení? Tento doplnok upúta pozornosť bez ohľadu na to, či ho skombinuješ s jednoduchým oblečením, s džínsami alebo komplikovanými topmi. Okuliare sú vybavené vysokou ochranou proti UV žiareniu a preto nielen perfektne vyzerajú, ale tiež ochránia tvoj zrak. Ak si nadšencom tohto špičkového talianskeho módneho dizajnu, tak neváhaj a sleduj Emporio Armani eshop na ABOUT YOU.