Prejsť na hlavný obsah
Prihlásiť sa
Zoznam prianí
Nákupný košík

COLUMBIA – Značka, ktorá spája aktívnych ľudí s ich vášňou

Spoločnosť COLUMBIA je na trhu už viac ako 80 rokov. Je viac ako len líder, ktorý sa špecializuje na dizajn pre outdoorové športy. Spája totiž aktívnych ľudí s ich vášňou. Začala ako rodinný podnik v roku 1938 v Portlande, USA. Je výnimočná svojím aplikovaním inovatívnych materiálov, šetrných k životnému prostrediu, ktoré sú navrhnuté pre maximálny športový výkon a minimálny vplyv na životné prostredie. Túto snahu mala značka už hneď od začiatku a neustále kladie veľké úsilie posúvaniu hraníc inovácií, kvality a funkčnosti. Jej produktami sú oblečenie, obuv a doplnky, ktoré ti zabezpečia pohodu tepla a sucha bez ohľadu na tvoj šport. Či už je to lyžovanie, rybárčenie, turistika, beh, golf či lov, COLUMBIA e-shop ponúka široký pánsky, dámsky a detský sortiment a nezaobíde sa aj bez doplnkov. COLUMBIA je značkou kvality, dostupnej ceny a budeš sa v nej cítiť komfortne za každých podmienok. Máme pre teba veľký výber na ABOUT YOU.

COLUMBIA online - Producent inovatívnych materiálov

Táto firma prišla na trh najprv s výrobu klobúkov a rybárskych viest. Postupne však rozšírila svoj sortiment na výrobu outdoorového oblečenia a obuvi na rôzne športy. COLUMBIA vyvinula nielen množstvo odevných technológií, ale spolupracovala aj s inými spoločnosťami, ktoré sa zameriavajú výlučne na textilné technológie, aby svojim výrobkom poskytli veľkú odolnosť voči poveternostným vplyvom. COLUMBIA online poskytuje široký sortiment produktov a medzi inými, za spomenutie určite stojí materiál Softshell, vďaka ktorému bude tvoja bunda izolovaná a nepremokavá. Jednou z najpredávanejších Softshell búnd je Ascender, ktorá je vysoko všestranná, odolná voči vode a vetru a navyše je vyrobená zo 100% polyesteru. V strihu Contour je táto bunda veľmi fit. Rovnako ako všetky softshelly, je navrhnutá na športové nosenie a skvele poslúži aj na vrstvenie pod ťažšiu bundu pri veľmi nízkych teplotách. COLUMBIA sa za každých okolností snaží poskytnúť ti vysoký komfort za ideálnu cenu.

COLUMBIA e-shop - Nechaj ovládnuť zvedavosť

Aj po viac ako 80 rokoch existencie si značka drží vysoký štandard a verných zákazníkov po celom svete. Svoj úspech prezentovala aj sponzorovaním lyžiarskych tímov na svete, vrátane USA, Kanady, Brazílie a Ukrajiny na zimných olympijských hrách v PyeongChang v roku 2018. Množstvo Dizajnov ťa prekvapí v nápaditých farbách, perfektných strihoch a na každej z nich nájdeš aj logo značky COLUMBIA. Ak sa zaujímaš o použité materiály, približne 80% použitého polyesteru je recyklovateľná, vďaka čomu vplyv na životné prostredie je nižší. Okrem polyesteru značka používa aj nylon, väčšinou vo vode odolných bundách. Prezri si celú ponuku v COLUMBIA e-shope na ABOUT YOU.