Prejsť na hlavný obsah
Prihlásiť sa
Zoznam prianí
Nákupný košík
Premium768

Calvin Klein – minimalizmus a farby na prvom mieste

Calvin Klein je známa americká značka, ktorá v módnom priemysle pôsobí viac ako päť desaťročí. Zakladateľom firmy bol Calvin Richard Klein, americký módny návrhár s maďarskými koreňmi. Počiatky a najmä 70. a 80. roky, kedy sa firma špecializovala na džínsovú módu, sú však nenávratne preč. Okrem oblečenia sa značka v súčasnosti zameriava aj na výrobu hodiniek, šperkov či parfumov. V portfóliu produktov Calvin Klein môžeš nájsť všeličo – od topánok až po šiltovky a čiapky. Charakteristickým rysom módy v štýle CK je luxus, dôraz na minimalizmus, farebnosť a tiež fakt, že mnohé z modelov značky nie sú určené výhradne mužom alebo ženám. Sú jednoducho unisex.

Calvin Klein e-shop ponúka nadčasovú módu

Úspech značky Calvin Klein predurčuje v prvom rade nadčasový dizajn samotných modelov oblečenia. Do myslí všetkých ľudí, ktorí sa v módnej brandži pohybujú, sa nezmazateľne zapísala najmä reklama v hlavnej úlohe s Brooke Shields. Vtedy sa ešte len 15-ročná začínajúca modelka objavila na plagátoch iba v jednom kuse oblečenia – džínsoch Calvin Klein. Kampaň spôsobila šok, ale iniciálky CK sa tak vďaka nej dostali na absolútny módny piedestál. V e-shope Calvin Klein nájdeš prvotriedne džínsy aj dnes. Dopĺňa ich ponuka látkových, biznis, trojštvrťových či menčestrových nohavíc v decentných i sviežich farbách. Dajú sa skvele kombinovať s rolákmi či svetrami. Výberové materiály a vkusné strihy modelov Calvin Klein sú jasným dôkazom toho, že firma sa naďalej drží toho najlepšieho zo svojej tradície.

Calvin Klein dámske oblečenie pre každú príležitosť

Dámske oblečenie Calvin Klein sa dokonale hodí na akúkoľvek príležitosť. Voľné chvíle strávené s priateľmi, ale aj tie aktívne pri športe, si môžeš užívať ešte viac napríklad v pohodlnej mikine. Romantický charakter a ženskosť tvojej osobnosti pomôžu vyzdvihnúť jemné blúzky, alebo príjemné šaty z luxusnej kolekcie tejto značky. Poveternostné podmienky nám však nie vždy dovoľujú nosiť iba ľahké oblečenie. Keď so zmenou ročných období príde rovnako chladnejšie počasie, bundy a kabáty značky Calvin Klein ťa iste nesklamú. Oceníš nielen ich funkčné vlastnosti, ale aj jedinečný štýl. Vyberieš si model v modernom lesku, alebo dáš prednosť striedmejšej variante? U nás môžeš oblečenie a doplnky od Calvin Klein navyše nakupovať za zníženú cenu.