Prejsť na hlavný obsah
Prihlásiť sa
Zoznam prianí
Nákupný košík

Buffalo – na vlne extravagancie

Spomínaš si na deväťdesiate roky? Aké boli? Farebné, bláznivé, svieže? Faktom je, že posledná dekáda 20. storočia mala svoj nezameniteľný charakter a nadčasové prvky. Jedným z nich je aj symbol onej doby, produkty značky Buffalo. Ak ti tento názov nič nehovorí, skús si spomenúť na Spice Girls, hudobné megastars z Británie. Práve toto famózne zoskupenie speváčok spopularizovalo značku Buffalo, konkrétne kultové topánky model 1310-2 s 10 cm vysokou platformou. Neskôr sa na trhu objavila dokonca verzia navýšená o ďalších 10 centimetrov. Tak či onak, produkty značky Buffalo sa stali jedným z definujúcich momentov mladosti celej jednej generácie, ktorá žila najmä alternatívnou kultúrou a európskou klubovou scénou.

Buffalo shop stavia na sviežosti aj v 21. storočí

Značka Buffalo sa „narodila“ v roku 1979 v Nemecku a okamžite od svojho vzniku sa pokúšala osloviť najmä mladú generáciu. Buffalo shopy najskôr predávali kovbojské čižmy, začiatkom 80-tych rokov sa objavil prvý model športovej obuvi vo viac ako 20 farebných prevedeniach. Mohutný úspech bol hnacou silou, ktorá firme dopomohla pri vstupe na trhy v USA, Francúzsku, Anglicku, Austrálii či Holandsku. Etablovanie jedinečného produktu prebehlo v zásade bezproblémovo, zvlášť keď bolo podporené ďalšou vlnou úspechu v polovici 90-tych rokov. Tú značke priniesol už spomínaný model na vysokej platforme, vďaka ktorému sa značka Buffalo stala absolútne nezameniteľnou a jednou z najznámejších v Európe. Brand vsadil pri dizajne svojich produktov na výrazné a charakteristické tvary, ktoré značku jednoznačne odlišovali od konkurencie. Tieto inovatívne prvky si obľúbili viaceré osobnosti z radov umelcov (napríklad Madonna, Cher či chalani z N´Sync), ktoré neváhali navštíviť Buffalo store a objednať si hneď niekoľko produktov čoraz populárnejšej značky.

Súlad kvality a moderného dizajnu hľadaj v Buffalo online shope

Nie všetko, čo sa udialo v deväťdesiatych rokoch, v deväťdesiatych rokoch aj ostalo. V prípade značky Buffalo je to len a len dobre. Hľadáš Buffalo online shop, pretože si chceš dopriať trochu retra a spomienok? Už nemusíš, máš ho pred sebou. U nás si môžeš vybrať najlepšie vychytávky, ktoré sú aktuálne na trhu. Páčia sa ti elegantné členkové čižmy Buffalo, alebo dáš prednosť niektorému z extravagantných kúskov s typickým dizajnom a odvážnym farebným prevedením? Pridaj k tomu doplnok v podobe dámskej tašky Buffalo a spokojnosťou budeš doslova žiariť. Buffalo online je na našom webe stále k dispozícii, navyše za veľmi rozumné ceny. Dopraj si symbiózu kvality a najmodernejšieho dizajnu kedykoľvek počas roka!