Prejsť na hlavný obsah
Prihlásiť sa
Zoznam prianí
Nákupný košík
Všetky produkty od BILLABONG108

BILLABONG – štýl s austrálskym pôvodom

Móda od značky BILLABONG každému pripomenie slnečné dni na pláži, dni plné dobrodružstiev v prírode ale aj dni strávené na zasnežených svahoch. Názov tejto svetoznámej austrálskej značky je odvodený od slova „vodná diera“ alebo „oáza“ - z pôvodného austrálskeho jazyka. Oblečenie BILLABONG svojimi kvetinovými vzormi, žiarivými pastelovými farbami a rôznymi detailmi vyvoláva pocit letnej dovolenky pri mori. Jedná sa totiž o oblečenie, ktoré je hlavne určené na surfovanie, skateboardovanie a snowboardovanie. Všetky tieto športy si vyžadujú nie len cool look, ale aj kvalitu a trvácnosť oblečenia a doplnkov. A presne toto táto značka svojim zákazníkom už celé roky ponúka. S kvalitnými materiálmi a ich šetrným spracovaním značka zaručí vysoký komfort a funkčnosť pri športe a v každodennom živote. S oblečením a doplnkami pre mužov, ženy aj deti z výberu BILLABONG eshopu sa môžeš naplno ponoriť do svojich dobrodružstiev.

BILLABONG – od výroby na kuchynskej linke až po svetoznámu módnu značku

V roku 1973 založili Gordon a Rena Merchant malú, nenápadnú značku v skutočnom raji surferov na austrálskom zlatom pobreží. Vtedy začali zakladatelia vyrábať plavecké šortky len v malých množstvách na kuchynskom stole a predávali ich v malých lokálnych obchodoch s pomôckami na surfovanie. To, čo začalo ako malá spoločnosť sa veľmi rýchlo stalo na medzinárodným úspechom a približne 15 rokov po svojom založení si BILLABONG otvoril prvý obchod v Európe. Hoci sú to práve šortky na leto, ktoré sú dodnes jedným z najväčších hitov BILLABONG eshopu, nájdeš tam aj oblečenie a doplnky vhodné na všetky ročné obdobia. V kolekcii streetwear sa zase potešia aj tí, ktorí nešportujú a cool oblečenie hľadajú len na voľný čas. Táto kolekcia ponúka štýlové košele, nohavice, bundy, čiapky, batohy, tašky ale aj veľké cestovné tašky a kufre. Nezáleží na tom, ktorý výrobok si vyberieš, môžeš si byť totiž istý(á), že bude vyrobený z tých najlepších materiálov, vydrží ti celé roky a medzi kamarátmi s nimi zažiariš.

BILLABONG online prehľad štýlovej módy na každý deň

Vo širokom BILLABONG online sortimente si na svoje prídu naozaj všetci. Veľká ponuka dámskej, pánskej ale aj detskej módy umožní aj tebe pripomenúť si leto a dovolenku. Dámske srdcia sa rozbúšia pri pohľade na krásne BILLABONG šaty vo sviežich farbách. Páni sa zase môžu potešiť košeľami, svetrami alebo čiapkami od výmyslu sveta. No a to najlepšie – všetky modely na ABOUT YOU sú cenovo dostupné, a preto sa už nemusíš báť, že by kvôli tvojmu štýlu musela trpieť tvoja peňaženka. Tak už nečakaj – prezeraj, vyberaj, objednávaj a teš sa z tvojho nového looku v štýle BILLABONG.