Prejsť na hlavný obsah
Prihlásiť sa
Zoznam prianí
Nákupný košík
Všetky produkty od Barts65

Barts – inšpirácia z celého sveta v ručne vyrábanej kvalite

Kreatívne oddelenie spoločnosti Barts už celé roky poctivo pracuje na tom, aby ti značka neustále prinášala nové módne kúsky v hravých a sviežich kolekciách, ktoré ti rozžiaria nejeden deň. Aj ty sa môžeš presvedčiť o tom, že čarom tejto značky sú kvalitná ručná práca, kvalitné materiály, jedinečné dizajny a štýlovosť za každých okolností. Ručne pletené čiapky sú veľmi populárnou položkou spoločnosti a ich cieľom je predovšetkým udržať svojich nositeľov za každých podmienok v teple. Vďaka vysokým štandardom kvality už nikdy nebudeš na jeseň a v zime vonku mrznúť. Pletenie bolo veľmi populárne niekoľko generácií dozadu. Táto značka nás však úspešne presvedčila o tom, že úplety sú nestarnúcim trendom, s ktorým môžeš byť šik práve aj ty. Neobmedzené farebné kombinácie, rôzne ručné techniky a nekonečný výber rôznych typov priadze na Barts eshope ti zaistia taký look, ktorý by sa strojom nedal dosiahnuť.

Barts – dôkaz, že nuda môže byť užitočná

Zakladateľ spoločnosti Bart Koene sa nudil počas svojej stáže vo Francúzsku, keď začal vyrábať a predávať špeciálne vyrobené plážové šortky. Po prvých úspechoch sa presťahoval do Saint-Tropez, kde za pár týždňov úplne vypredal svoj malý sklad. Na základe týchto prvých úspechov sa vydal do sveta a všade predával svoje svieže a príjemné plážové oblečenie. V roku 1992 oficiálne založil svoju značku Barts a po ďalšej úspešnej letnej kolekcii boli čoskoro k dispozícii aj prvé zimné doplnky ako napríklad čiapky a šály, ktoré sa rýchlo stali srdcovou záležitosťou zakladateľa. Či už čiapky alebo šály, sortiment Barts online eshopu je takmer neobmedzený a určite si v ňom vyberieš to, čo ti bude sedieť a v čom sa budeš cítiť výnimočne bez ohľadu na to, aké je ročné obdobie.

Barts eshop – neobmedzený výber ručne vyrobených doplnkov

Nechaj sa presvedčiť jedinečným ručne vyrobeným vkusom, ktorý žiaden stroj nedokáže nahradiť. Tieto unikátne kúsky si môžeš objednávať z Barts eshopu na ABOUT YOU. Prezri si populárne a jedinečné modely. Bez ohľadu na to, aká je vonku teplota, čiapka ťa zahreje a ostatných očarí. Čiapky sú ručne pletené, čo umožňuje dizajnérom absolútnu tvorivú slobodu pri navrhovaní rôznych štýlov. Jediným cieľom je, aby každý model bol skutočne jedinečný a upútal tvoju pozornosť. S pomocou mnohých zaujímavých vzorov a pletených inovácií z celého sveta si ľahko môžeš vybudovať svoj vlastný štýl. Neváhaj teda a zažiar už dnes spolu s modelmi od značky Barts.