Prejsť na hlavný obsah
Prihlásiť sa
Zoznam prianí
Nákupný košík
Všetky produkty od Barbour81

Barbour – s nezameniteľnými koreňmi Británie

Korene úžasnej a nestarnúcej značky Barbour siahajú až do 19. storočia. Spoločnosť bola založená v roku 1894 v severnom Anglicku a až dodnes je stále vo vlastníctve rodiny, ktorá ju založila. Značka sa pôvodne špecializovala na poľovnícke voskované bundy, no rýchlo sa preslávila odevmi, ktoré sú odolné voči tým najrôznejším poveternostným podmienkam. Dnes je sortiment oveľa širší, ale dizajn a funkčnosť každého modelu sú pre Barbour eshop stále dôležité, a preto do ich vývoja značka investuje veľa času a prostriedkov. Od prvého nápadu až po hotový výrobok je hlavným cieľom značky zachovať vysokú kvalitu, aby modely nositeľom poslúžili nielen jednu sezónu, ale celé roky.

Barbour eshop ponúka jedinečné kúzlo Anglicka v kombinácii so súčasnými trendmi

Barbour každoročne prináša na trh dve sezónne kolekcie – a obe sa zakaždým tešia mimoriadnemu úspechu medzi zákazníkmi. Návrhári a výrobcovia tejto slávnej módy kladú nesmiernu pozornosť vysokej funkčnosti všetkých výrobkov. Z tohto dôvodu používajú iba kvalitné materiály, ktoré vždy prichádzajú v sviežom, ale aj elegantnom dizajne. Odevné kolekcie dokonale zapadajú do britskej krajiny v štýle, ktorý je veľmi obľúbený nielen na okrajoch miest a v prírode. Svoje miesto si táto móda nájde aj vo veľkých mestách. Kvalitné použité farby vytvárajú na pohľad pekný a nerušivý dojem. V ponuke Barbour online eshopu je aj najznámejšia klasika tejto značky – voskovaný kabát. K takémuto kabátu alebo bunde výborne zladíš rôzne svetre alebo pletené šaty. Kolekcie sú svetovo známe a predávajú sa po celom svete. Medzi inými aj u nás, na ABOUT YOU, kde nájdeš ich krásne čižmy a papučky.

Barbour online – zbierka vysokej kvality za dostupnú cenu

Odkedy sa svetoznáma spoločnosť začala rozrastať, okrem vysoko kvalitnej outdoorovej módy sa začala sústreďovať aj na krásne košele, blúzky alebo tuniky, ktoré sú v ponuke v Barbour eshope za dostupnú cenu, odzrkadľujú klasický dizajn a zároveň sa hodia aj na neformálny deň v práci alebo na prechádzku v meste. Spoločnosť sa už celé roky hrdí tým, že ich výroba je šetrná nie len k látkam a odevom, ale aj k životnému prostrediu. Vďaka láske k detailom a dlhej histórii značky prekvapia ich kolekcie každoročne niečím novým, ale zároveň sú klasické a perfektne zapadajú do celkového looku značky. Elegantná, no zároveň funkčná móda s množstvom malých detailov – jednoducho, návrhári presne vedia, ako ťa očariť. Tak neváhaj a vo veľkom sortimente objav to, čo ti chýba v šatníku. S módou od značky Barbour budeš nielen v teple a v pohodlí, ale takisto sa budeš hrdo niesť v štýle klasického Anglicka.