Prejsť na hlavný obsah
Prihlásiť sa
Zoznam prianí
Nákupný košík

Šaty s rozparkom

Šaty s rozparkom na párty aj bežný deň

Rafinované, ženské a zmyselné. Šaty s rozparkom sú skvelou voľbou na všetky druhy spoločenských podujatí, no iste si nájdu svoje miesto aj v tvojom každodennom šatníku. Či už holduješ nadčasovej klasike alebo sa považuješ skôr za trendsetterku, z našej ponuky nápaditých šiat s rozparkom si iste vyberieš. Dlhé aj krátke, vo všetkých módnych farbách a od všetkých tvojich obľúbených výrobcov pekne pod jednou strechou. Ktoré si však vybrať? Radi ti poradíme.

Spoločenské šaty s rozparkom ako z červeného koberca

Rozparok je jedným z najdômyselnejších detailov, aké spoločenské šaty vôbec môžu mať. Je zmyselnou provokáciou, vzrušujúcim spestrením a nespochybniteľnou deklaráciou sebavedomia dámy, ktorá si ho oblečie. Spoločenské šaty s rozparkom, skrátka, okamžite pútajú pozornosť všade, kde sa v nich objavíš. Hľadáš výnimočný outfit na svadbu, ples či luxusný banket? Toto je výborný spôsob, ako ostať vkusne decentná, no zároveň neskrývať svoju vášeň a temperament. Rozparok najlepšie vynikne na celkom jednoduchých jednofarebných šatách – čím menej ďalších detailov, tým väčší efekt má poodhalená noha, ktorá spopod nich vykukuje. Dlhé šaty s rozparkom sú, z pochopiteľných dôvodov, tiež obľúbeným outfitom celebrít na červenom koberci – nonšalantne vystrčená nôžka spod sukne patrí napríklad k poznávacím znameniam herečiek Angeliny Jolie alebo Brie Larson. Samozrejme, tento štýlový outfit nemusíš nosiť rovno na udeľovanie Oscarov – aj taká romantická večera pri sviečkach môže byť skvelou zámienkou. Prekrásne spoločenské modely s rozparkom ponúkajú u nás napríklad brandy Lipsy, Lace & Beads alebo Dorothy Perkins.

Šaty s rozparkom: nápadité aj v krátkom prevedení

Necítiš sa práve na dlhé šaty s rozparkom? Zameraj sa na štýlové kokteilové šaty v mini či midi dĺžke – aj im rozparok náramne pristane, pričom možností ich využitia je predsa len podstatne viac. Večierok s kolegami či návšteva obľúbeného klubu? Sexy rozparkové kreácie z dielní značiek Skirt & Stiletto alebo Calvin Klein ťa nenechajú v štichu. Stačí k nim doladiť tú správnu listovú kabelku a high heels pre dokonalý párty look. Vedela si však, že šaty s rozparkom môžeš pokojne nosiť aj v každodennom živote? U nás nájdeš množstvo prekrásnych letných kúskov s jedinečnými florálnymi či ornamentálnymi motívmi, na ktorých je rozparok dokonalým prvkom skrášlenia. Stále si nenašla to, čo hľadáš? Len smelo klikaj ďalej a narazíš aj na unikátne tehotenské šaty s rozparkom, štýlové rozparkové sukne, košeľové šaty s rozparkom alebo dokonca rozparkové oversize mikiny. Splníme aj tie najbláznivejšie módne túžby!