Prejsť na hlavný obsah
Prihlásiť sa
Zoznam prianí
Nákupný košík

Šaty na oslavu

Šaty na oslavu: jedinečné kúsky na párty, žúr, či večierok

Či už sa považuješ za párty levicu alebo sa na večierkoch zúčastňuješ len vtedy, keď je to nevyhnutné, mať v šatníku aspoň jedny dobré šaty na oslavu je, skrátka, nutnosť. Čaká ťa práve spoločenská udalosť, na ktorej potrebuješ urobiť skvelý dojem, alebo ťa na túto stránku zaviala len náhoda? Tak či onak, veríme, že neodídeš na prázdno. V ABOUT YOU teraz nájdeš jedinečné šaty na oslavu všetkých strihov, farieb a štýlov, takže si spomedzi nich iste ľahko vyberieš tie svoje. No a aby ti výber šiel od ruky, máme pre teba aj zopár užitočných rád a postrehov.

Šaty na oslavu, v ktorých zažiariš ako hviezda

Ako sa rada cítiš v spoločnosti? Baví ťa byť stredobodom pozornosti, alebo sa považuješ skôr za nenápadného pozorovateľa? Chceš byť výrazná a extravagantná, alebo dávaš prednosť sofistikovanej elegancii? Ak rozmýšľaš, ako si vybrať tie správne šaty na oslavu, mala by si najskôr porozumieť svojim vlastným potrebám a preferenciám. Pri výbere však záleží aj na tom, na aký typ oslavy sa práve chystáš. Uvoľnená narodeninová párty najlepšej kamarátky iste unesie aj kus výstrednosti či, naopak, nonšalantného minimalizmu. Uhladený večierok s kolegami a obchodnými partnermi si zase vyžaduje zachovať určité dekórum a spoločenský bontón. No a v neposlednom rade, samozrejme, pri výbere zohrávajú svoju úlohu aj trendy. Čo sa teda aktuálne nosí? Pokiaľ ide o šaty na oslavu, v kurze je nadčasová elegancia aj rôznorodé retro v štýle 30-tych, 50-tych a 80-tych rokov. V ABOUT YOU sa snažíme tieto trendy pokrývať čo najširšou ponukou, na svoje si teda u nás príde naozaj každá.

Sexy aj romantické: Šaty na oslavu všetkých štýlov a dizajnov

Vyberáš si tie správne párty šaty a potrebuješ konkrétnu inšpiráciu? Tu je zopár tipov priamo od našich štylistov. Ak hľadáš šaty na oslavu v uhladenom a honosne pôsobiacom duchu, odporúčame ti staviť na nostalgický šmrnc swingových či jazzových midi šiat s bohatými perličkovými výšivkami, ktoré sú dnes opäť veľkým hitom. Nešliapneš s nimi vedľa ani v tej najvyberanejšej spoločnosti, daj si však pozor na správne zvolené doplnky, aby bol celkový výraz tvojho outfitu naozaj vkusný a jednotný. Čaká ťa večierok v uvoľnenejšej priateľskej atmosfére? Božská čipka je hitom číslo jeden už niekoľko sezón a inak to nebude ani tento rok. Hodí sa skvelo aj na večierky pod holým nebom. Elegantné šaty s čipkou skvelo ukážu v krátkych aj dlhých strihoch, vždy pôsobia žensky a zmyselne. Špeciálnou kategóriou osláv sú silvestrovské večierky či oslavy v baroch a tanečných kluboch. Takéto prostredie si vyslovene pýta štipku extravagantného sexepílu. Pokojne teda siahni po hlbokom výstrihu či vysokom rozparku a nezabúdaj ani na to, aby ti tvoje šaty na oslavu poskytovali slobodu a komfort na tanečnom parkete. U nás teraz nájdeš tie najkrajšie šaty od brandov ako Vila, Heine, Bardot, Chi Chi London, Y.A.S a mnohých ďalších. Ktoré to teda budú?