Prejsť na hlavný obsah
Prihlásiť sa
Zoznam prianí
Nákupný košík

Obtiahnuté šaty

Obtiahnuté šaty, v ktorých ukážeš svoje krivky

Chceš sa ukázať v celej svoje kráse? Trúfneš si na skutočnú módnu skúšku ohňom? Presne pre teba tu potom máme naše trendy obtiahnuté šaty, v ktorých dáš na obdiv aj ten najmenší detail svojich kriviek a postavy. Iste, chápeme, že táto móda nie je vhodná úplne pre každého. Možno sa ti zdá, že by si sa v takýchto kúskoch nevedela dostatočne uvoľniť. Alebo ti sebakritika a skromnosť našepkávajú, že na to nemáš tú správnu postavu. V ABOUT YOU však veríme, že tou skutočnou módnou výzvou je len prvotriedny styling. Ak vieš, s čím ich kombinovať a ako ich nosiť, môžu byť obtiahnuté šaty celkom vhodné aj pre teba. Ktoré si však vybrať?

Obtiahnuté šaty: Sexy aj rafinované, v krátkych aj dlhých strihoch

Čo si ako prvé predstavíš pod pojmom obtiahnuté šaty? Sú to vyzývavé minišaty z tenkej elastickej látky, v ktorých by si zažiarila aj na tanečnej párty 90. rokov? Alebo je to sofistikovaná spoločenská róba v ‘mermaid’ strihu, ktorý pevne obopína postavu až ku členkom, kde sa náhle bohato rozvetví? V ABOUT YOU sme vždy pripravení prekvapiť ťa niečím novým, nevídaným a nečakaným. Inak to nie je ani v tomto prípade. V našej sekcii obtiahnutých šiat preto môžeš nájsť všetko z vyššie spomenutého a ešte oveľa viac. Máme vypasované šaty v casual aj slávnostnom duchu, elegantné aj vyzývavé, kratučké, midi aj dlhé až po zem. Otázka teda znie: trúfneš si na ne?

Máme obtiahnuté šaty na každú postavu aj príležitosť

Obtiahnuté šaty sú obvykle vyhotovené z elastických materiálov, ktoré sa prispôsobia postave a obopnú naše krivky čo najtesnejšie to ide. Samozrejme, dámy kyprejších tvarov môžu mať pocit, že by sa tomuto odevu mali širokým oblúkom vyhýbať. Pri troche dôvtipu a predstavivosti však tieto šaty môžu sadnúť úplne každej. Stačí, ak bude látka dostatočne pevná na to, aby nezdôrazňovala každý detail pod sebou. Pomôžu aj nápadité aplikácie, jagavé kamienky či výšivky, teda detaily najrôznejšieho druhu, ktoré spoľahlivo odvedú pozornosť od drobných nedostatkov postavy. Odrazu sa aj moletnejšia dáma môže v obtiahnutých šatách cítiť žensky a príťažlivo – presne, ako si zaslúži. Obtiahnuté šaty sa tiež občas mylne považujú za nevhodný outfit na honosnejšie spoločenské podujatia. No ak sa strihom, materiálom a celkovým stylingom nevzdiališ od zažitých konvencií, myslíme si, že si obtiahnuté šaty môžeš obliecť úplne kamkoľvek. Dôležité je aj s čím ich skombinuješ, preto skôr, než od nás odídeš so svojím novým šatovým úlovkom, nezabudni si k nemu vybrať aj vhodné topánky – môžu to byť elegantné lodičky, sandále na opätku či nežné balerínky v dievčenskom duchu. Dôležité je len to, aby si sa vo svojom obtiahnutom outfite cítila vo svojej koži.