Prejsť na hlavný obsah
Prihlásiť sa
Zoznam prianí
Nákupný košík

Mickey Mouse

Mickey Mouse oblečenie: Animovaná láska na celý život

Postavičky z animovaných filmov či komiksov sa nám spájajú najmä s detskou módou. Existujú však výnimky, ktorými sa celkom bez výčitiek môžeme vyzdobiť aj v dospelosti. Mimoriadne populárne Mickey Mouse oblečenie je toho skvelým príkladom. Kultový myšiak, ktorý čoskoro oslávi už neskutočnú storočnicu, sa objavuje na dizajnoch desiatok značiek z celého sveta. Zdobí tričká, mikiny, kabelky aj tenisky, je štýlovým detailom na bižutérii, opaskoch aj šatkách. Ak Mickeyho miluješ rovnako ako my, niet nad čím váhať – štýlové Mickey Mouse oblečenie jednoznačne patrí aj do tvojho šatníka. Aby sme ti jeho vyhľadávanie a výber uľahčili, zhromaždili sme všetky Mickey Mouse outfity z našej ponuky pekne na jedno miesto, do prehľadne zoradeného katalógu pre ozajstných fajnšmekerov a fajnšmekerky.

Trendy Mickey Mouse oblečenie od hlavy k päte

Pokiaľ máš na muške Mickey Mouse oblečenie, tvoje možnosti pri výbere budú nesmierne bohaté. I keď jeho silueta zdobí odevy pre malých aj veľkých už niekoľko desaťročí, práve v posledných rokoch outfity s najslávnejším myšiakom sveta prežívajú nevídaný boom. Obliecť sa do nich môžeš od hlavy až k pätám, a to počas všetkých ročných období. Pokojne priamo u nás v ABOUT YOU, kde si na pestrom výbere Mickey Mouse oblečenia dávame ozaj záležať. Asi najčastejšie ľudia zvyknú vyhľadávať klasické bavlnené tričká s Mickeym. Na výber máme desiatky dlhorukávových aj krátkorukávových dizajnov. Na leto sa skvelo hodia trebárs trendy tričká značky Only s motívmi surfujúceho či skateboardujúceho Mickeyho. Na zimu zase siahni po sezónnych kúskoch s vianočnými motívmi. Mickey ako Santa je naozaj neodolateľný. Chcelo by to skôr mikinu? Nádherné pestrofarebné kúsky Desigual uspokoja aj náročnejšie zákazníčky a páni si zase na svoje prídu v kolekciách Mister Tee s cool čierno-bielymi dizajnmi. Stačí si len vybrať.

Značkové Mickey Mouse oblečenie pre ženy, mužov aj deti

Okrem mikín a tričiek sa v našej zbierke Mickey Mouse oblečenia môžeš tešiť napríklad aj na parádne dámske a pánske košele, šaty či dokonca topánky na rôzne príležitosti. Pre dámy, pánov aj deti – u nás sa do myšej módy môže pokojne obliecť celá tvoja rodinka. Na svoje si pritom určite prídete bez ohľadu na rozpočet: Máme v ponuke množstvo kúskov za dostupné aj priam študentské ceny. Vieš však, že Mickey Mouse oblečenie nájdeš dokonca tiež v kolekciách niektorých prémiových brandov? Šibalskému myšiakovi od Disneyho napríklad podľahli značky Princess Goes Hollywood alebo Frogbox, a tak môžeš svoju mickeymániu uspokojiť aj v rýdzo luxusnom štýle. Ulov si u nás svojho Mickey Mousea ešte dnes!