Prejsť na hlavný obsah

Kapsáče

Kapsáče: Trend, ktorý odoláva času

Kapsáče, to sú praktické, ale aj trendy nohavice inšpirované pracovnými odevmi a vojenskými uniformami. Patria k nim v podstate akékoľvek nohavice vybavené postrannými vreckami – krátke aj dlhé, športové aj streetwearové. Nájdu sa medzi nimi však aj originálne elegantné kúsky, s ktorými si hanbu neurobíš ani v spoločnosti. Holduješ kapsáčovému trendu už dávno, alebo ho len začínaš objavovať? V našej ponuke si príde na svoje naozaj každá. Nechaj sa inšpirovať našimi tipmi a radami, alebo objav vlastné spôsoby, ako zapracovať kapsáčové nohavice do svojich outfitov. Najskôr si však treba vybrať...

Dámske kapsáčové nohavice chytajú druhý dych

Kapsáče, v angličtine známe ako cargo pants, nie sú v módnom svete žiadnou novinkou. Hoci ich pôvod je skôr praktický, k horúcim módnym trendom sa zaraďuje už od deväťdesiatych rokov, kedy išlo o absolútny must-have. Ako to už s veľkými hitmi býva, časom sa nimi trh trochu presýti a ich popularita začína pomaly upadať. Nevyhli sa tomu ani kapsáčové nohavice, no teraz opäť vstávajú z popola a vracajú sa späť na výslnie. Neveríš? Stačí sa pozrieť, ako hrdo a sebavedomo ich nosia najväčšie influencerky sveta vrátane Emily Ratajkowski, Vanessy Hudgens či sestier Gigi a Belly Hadid. Ako tieto extravagantné nohavice správne kombinovať, aby bol tvoj kapsáčový outfit naozaj in? Možností je viac, než by sa ti na prvý pohľad mohlo zdať. Klasikou sú ležérne kombinácie s teniskami či drsný military look s workerkami alebo šnurovacími čižmami. Ty sa ale pokojne vyber aj odvážnejším smerom – vyskúšaj, ako to kapsáčom sekne k opätkovým čižmám či lakovaným oxfordkám. Spodok nohavíc môžeš dokonca zahnúť do 7/8 dĺžky, aby nevšedná kombinácia dokonale vynikla! Pozornosť okolia je zaručená.

Objav kapsáče presne pre tvoj vkus

Než sa pustíš do stylingu, treba si najskôr vybrať tie správne kapsáče presne podľa tvojho gusta. Aké sú možnosti? Ako vidíš aj v našej ponuke, sú naozaj pestré. Nesmrteľnou klasikou sú pieskové či olivovo zelené kapsáče vo vojenskom štýle. Nájdeš u nás dokonca aj trendové variácie na tradičný maskáčový vzor. Takéto kúsky patria nie len do prírody, ale dá sa s nimi pekne pohrať aj v rámci mestských outfitov na každodenné nosenie. Ženskejšie a rafinovanejšie alternatívy prichádzajú v podobe módnych denimových či plátenných pastelových nohavíc – takéto hravé kapsáčové nohavice už pokojne vynosíš aj do práce či školy. Stačí správna kombinácia s vhodným topom a doplnkami. Túžiš vyniknúť? Presne pre teba tu máme aj vyslovené exkluzivity, ako sú rebelské kapsáče z nablýskanej eko kože. Tieto kúsky sú určené len tým najodvážnejším, no výsledný efekt je naozaj skvostný. Tak čo, už si si vybrala tie svoje?