Prejsť na hlavný obsah
Prihlásiť sa
Zoznam prianí
Nákupný košík
Všetky produkty od WRANGLER71

WRANGLER: objav kvalitnú móda

Riflovina ako módny prvok ešte ani zďaleka neopúšťa brány módnych trendov. Práve naopak. Dôkazom je aj aktuálna ponuka oblečenia pre ženy značky WRANGLER. Tento legendárny výrobca riflovej módy nie je novinkou ani na slovenskom trhu. Vďaka svojmu kvalitnému oblečeniu a trendovým kolekciám si americká značka oblečenia získava srdcia spokojných zákazníčok po celom svete. Dôraz na detail je viditeľný vo všetkých prvkoch oblečenia WRANGLER. Výrobky tejto značky sú od jej vzniku inšpirované prvkami kultúry rodea. To dodáva originálnosť a živosť každému kúsku oblečenia značky WRANGLER. Zároveň ti, v kontraste s pohodlnosťou a komfortnosťou pri nosení tohto oblečenia, vdýchne do výzoru určitú súťaživosť a dravosť typickú práve pre kultúru ródea.

Čo ti ponúka WRANGLER shop

Ak hľadáš niečo štýlové a aktuálne trendy, si na správnej adrese. Svoj šatník môžeš oživiť kvalitnými nohavicami, riflovými overalmi, či dlhorukávovými košeľami WRANGLER. Na výber je množstvo topov. Možnosti kombinácií s nohavicami je teda nespočet a môžeš tak vyjadriť svoju módnu víziu zakaždým trochu inak. Vychutnaj si pohodlnosť jednotlivých kúskov oblečenia, do ktorých sa určite zamiluješ a nedáš na ne dopustiť. Nechaj vyniknúť svoje krivky v pohodlných “skinny” nohaviciach, alebo riflových šortkách. Taktiež na teba čaká množstvo priliehavých tričiek s originálnymi motívmi, ktoré dajú vyniknúť tvojej vlastnej kráse a jedinečnosti. Teplákové mikiny sa skvelo hodia na prechodné obdobie, kým prešívané bundy s kapucňou ťa bezproblémovo zahrejú aj v zime. Samozrejmosťou je potom jednoduchý a pohodlný online nákup cez WRANGLER shop.

Jedinečné & trendy: jednoducho WRANGLER

Tak ako každá žena, aj riflové nohavice WRANGLER sú originálom samým o sebe. Majú niekoľko prvkov, ktoré ich odlišujú od výrobkov ostatných značiek – čím taktiež zaisťujú ich kvalitu a pohodlie pri nosení. Týmito charakteristickými znakmi sú logo a kožená nášivka značky WRANGLER na zadných vreckách, s charakteristickým prešitím v tvare “W”, sedem pútiek na páse a leštené nity. V neposlednom rade prešitie zadných vreciek smerom dole zabraňuje vypadnutiu predmetov do nich vložených – ako napríklad tvojmu mobilu a peňaženke. Praktické je aj malé vrecko na mince alebo zapaľovač. Štýlový “skinny” strih riflových nohavíc značky WRANGLER nechá vyniknúť tvoje ženské krivky.