Prejsť na hlavný obsah
Prihlásiť sa
Zoznam prianí
Nákupný košík

VANS shop ponúka americkú módu nielen pre skejterov

VANS je od svojho vzniku synonymom topánok a módy pre skejterov. Spoločnosť založil Paul Van Doren spolu s bratom Jamesom v americkej Kalifornii v roku 1966. Jej úspech rapídne narástol po tom, ako sa v roku 1982 objavil v modeli tenisiek tejto značky herec Sean Penn vo filme Fast Times at Ridgemont High. V priebehu niekoľkých desaťročí sa spoločnosť vypracovala na globálneho lídra v oblasti značkového oblečenia, streetovej obuvi a doplnkov. Od roku 2004 patrí spoločnosti VF Corporation, ktorá sa okrem svojho podnikania zaoberá aj inými aktivitami, ako napríklad partnerstvom so spoločnosťami na ochranu práv zvierat. Všetky svoje dcérske spoločnosti tak pridala k značkám, ktoré sú proti používaniu kožušín. Vo svojom vyhlásení za zaviazala, že nebudú pri výrobe používať kožušiny, srsť angorského králika ani kožu z exotických zvierat. Spoločnosť sa však zaujíma aj o svojich zamestnancov, ktorým na pracovisku vytvára zdravé prostredie a podporuje ich športové aktivity a zdravý životný štýl aj mimo pracoviska.

VANS online prináša všetko od obuvi a tašiek po tričká a mikiny

V streetovom outfite od tejto značky je jednoduché dať najavo, ktorý šport je tvoj najobľúbenejší. Dlho platilo, že ak niekto nemá na sebe kúsky z VANS shopu, akoby ani nebol skejter. Dnes sa však značka neprofiluje iba pre vybranú skupinu zákazníkov. Obľubujú ju všetci, ktorí chcú byť in a zároveň túžia po pohodlnom a kvalitnom oblečení na bežný deň. Spoločnosť už nevyrába iba obuv, oblečenie a príslušenstvo pre skejterov. Udáva módne trendy najmä pre mladých, športovo založených a všetkých, ktorí chcú byť cool. Štýlová tradícia je cítiť v každom kúsku pánskej, dámskej i detskej kolekcie. V roku 2003 spoločnosť dokonca predstavila kolekciu Vault by Vans collection, v ktorej sa snúbi klasická obuv tejto kalifornskej značky s tzv. high fashion. Výsledkom bolo niekoľko výnimočných spoluprác, medzi inými napríklad s módnymi návrhármi Marcom Jacobsom či Karlom Lagerfeldom alebo súčasným umelcom Takashim.

Ikonické VANS kúsky na ABOUT YOU

Ak túžiš po úplnej klasike, tenisky Authentic sú jasnou voľbou. Bol to jeden z prvých modelov značky pri založení v roku 1966. Vtedy sa nazývali Vans #44, avšak ich nadčasovosť je cítiť dodnes. Značke v minulosti pomohlo niekoľko hudobníkov, umelcov či športových legiend, aby sa stala ikonou kalifornskej kultúry. Ty si svoj ikonický model môžeš vybrať vo VANS e-shope na ABOUT YOU ešte dnes. Preferuješ členkové tenisky, nízke tenisky či dokonca tzv. papuče? Alebo si vezmeš z každého druhu jeden pár dámskych topánok, aby si ich mohla kombinovať s nohavicami aj šatami? Možností je mnoho. Páni môžu okrem trendy tenisiek a trička doplniť svoj outfit o šiltovkou a vytvoriť si tak charakteristický štýl tejto legendárnej streetovej značky. Objednaj si svoj štýlový kúsok ešte dnes a presvedč sa na vlastnej koži, prečo si VANS získala srdcia miliónov ľudí na celom svete.