Prejsť na hlavný obsah
Prihlásiť sa
Zoznam prianí
Nákupný košík
Všetky produkty od UNITED COLORS OF BENETTON396

United Colors of Benetton do módy prináša farebnosť

Značka United Colors of Benetton bola založená v Ponzano Veneto v Taliansku v roku 1965. Názov pochádza od štyroch zakladajúcich členov, súrodencov Gilberta, Luciana, Giuliana a Carla Benettona. Ich móda rýchlo expandovala po celom svete vrátane Japonska a USA. Oblečenie od United Colors of Benetton bolo vždy typicky talianske, zábavné a ľahko sa nosilo. Malo zmysel pre eleganciu a v dobe polyesteru bolo vyrobené z materiálov dokonale mäkkých na dotyk. No najdôležitejšia bola jeho farebnosť. Keďže pred farebne šialenými osemdesiatymi rokmi vo svete módy prevládala iba béžová farba a pichľavé materiály, bratia Benettonovci pochopili silu mládežníckych hnutí, ako hippies, a snažili sa ich idey pretransformovať do svojich návrhov. Aplikovali estetiku nekonvenčnosti do aristokratického oblečenia. Značku United Colors of Benetton spopularizovalo najmä, dnes už všadeprítomné, polo tričko, ktoré sa v 90-tych rokoch stalo priam módnym fenoménom.

United Colors of Benetton online a jej módne záväzky

Značka bola postavená na troch pilieroch: rodina, pohodlie a farby. Keďže je rodinným podnikom, mohla sa prezentovať ako starostlivá a milujúca značka. Pohodlie oblečenia založila na materiáloch príjemných na dotyk a čo sa týka farieb, už jej názov značí, že pojíma celé spektrum farebnosti a je zábavná a hravá. United Colors of Benetton online na ABOUT YOU samozrejme nechýba. Určite ju poznáš aj vďaka jej inovatívnemu, trendovému štítku na oblečení, ktorý síce prešiel viacerými zmenami, no je nezameniteľným znakom tejto značky. United Colors of Benetton eshop ti ponúka široký výber zo všetkého, čo potrebuješ mať vo svojom šatníku. Jednotlivé kúsky stoja nad súčasnými trendmi, čiže všetko, čo od Benetton kúpiš, je stále aktuálne o tri alebo štyri roky.

United Colors of Benetton eshop je naozaj bohatý

United Colors of Benetton na ABOU YOU ponúka oblečenie pre všetkých - ženy a mužov, ako aj pre deti. Všetko môžeš medzi sebou jednoducho kombinovať. Výrobcovia vždy kládli dôraz na kvalitu prevedenia a šitia a úplety sú k dispozícii v nespočetných variantoch, pokiaľ možno s veľkými vzormi, vždy vyrobené zo 100% talianskej priadze. Ostatné zvolené materiály tiež zodpovedajú požiadavkám najvyššej kvality. V Benetton eshope nájdeš oblečenie od A po Z, od búnd a kabátov po nohavice, sukne, saká alebo košele, moderné blúzky a tuniky, tričká či topy, pleteniny vysokej kvality, bundy a kabáty, business oblečenie, basic kúsky a iné, ktoré sú vždy vhodné nielen pre aktuálnu sezónu. United Colors of Benetton je jednoducho nadčasová značka, ktorú musíš mať.