Prejsť na hlavný obsah
Prihlásiť sa
Zoznam prianí
Nákupný košík

TOMS – firma, ktorej príbeh ťa chytí za srdce

So založením značky TOMS sa spája skutočne dojemný príbeh. Jej zakladateľ Blake Mycoskie na cestách po Argentíne na vlastnej koží zažil krutú realitu detí, ktoré vyrastajú bez topánok. Preto sa v roku 2006 rozhodol založiť firmu TOMS Shoes, ktorá za každý predaný pár topánok zabezpečuje jeden pár pre dieťa v núdzi. Z pôvodne jednoduchého nápadu sa stal úspešný biznis model, ktorý pomáha riešiť núdzu a podporuje rozvoj vzdelávacích a ekonomických príležitostí detí po celom svete. Do dnešného dňa sa vďaka tomuto systému humanitárnej pomoci podarilo darovať topánky 60 miliónom detí. Kúpou obuvi TOMS môžeš aj ty prispieť na dobrú vec so silnou myšlienkou. Obuvou sa to však nekončí – kolekcia TOMS bola rozšírená o okuliare, ktorých predaj financuje obnovu zraku pre ľudí z krajín tretieho sveta a dodnes pomohol viac než 400 000 ľuďom.

TOMS – vášeň pre detaily a pomoc druhým

Krása topánok TOMS spočíva v ich jedinečnom dizajne a pohodlí. Každý model má niečo do seba. Bodky, kocky, prúžky, zaujímavé geometrické vzory, veselé potlače, kontrastné farby alebo minimalistické jednofarebné kúsky. Pestrá ponuka štýlových a pohodlných produktov TOMS je zárukou, že si v nej budeš vedieť nájsť dokonalý pár, ktorý sa hodí k tvojmu osobitému štýlu a zároveň bude šetrný nielen k životnému prostrediu, ale aj k tvojim nohám. Sortiment TOMS ponúka okrem ikonických espadriliek aj vzdušné sandále, športové tenisky a zimné topánky. Modely vhodné pre dámy aj pánov sa hodia na rôzne príležitosti, či už ideš do práce, na večeru s priateľmi alebo na výlet v prírode. Obuv značky TOMS v sebe spája praktickú aj estetickú stránku. Na ABOUT YOU nájdeš to najnovšie z kolekcií online. Neváhaj a objednaj si krásnu ekologickú obuv, ktorej kúpou prispeješ na dobrú vec.

TOMS produkty - pohodlné, štýlové a šetrné k životnému prostrediu

TOMS eshop ulahodí nielen milovníkom módnej obuvi, v ktorej sa dobre chodí, ale aj tým, ktorým záleží na životnom prostredí. Obuv TOMS je vyrobená s ohľadom na životné prostredie a vďaka vegánskym, vysokokvalitným materiálom z konope, bio bavlny a iným recyklovaným materiálom chráni prírodu tak, ako sa len dá. Kartónové obaly sú vyrobené zo zhodnoteného odpadu a dôraz sa kladie nielen na ekologické postupy, ale aj na spoločenskú zodpovednosť. Produkty sa vyrábajú v Argentíne, Etiópii a Číne, pričom sa dodržiavajú práva zamestnancov. Ak chceš vyzerať štýlovo a zároveň pomôcť iným, vyber si zo širokého výberu z TOMS online eshopu tie pravé espadrilky, ktoré budú vystihovať tvoj jedinečný štýl.