Prejsť na hlavný obsah
Prihlásiť sa
Zoznam prianí
Nákupný košík
Všetky produkty od TIMBERLAND154

STVORENÉ PRE ODVÁŽNYCH

Podporujeme každého, koho statočnosť je taká očividná, ako aj prekvapivá. Ľudí, ktorí svojou odvážnou a tvrdou prácou posúvajú svet vpred. Je čas sa zamyslieť. Musíme znovu nabrať odvahu. Ukážme svetu, čo znamená: STVORENÉ PRE ODVÁŽNYCH BYŤ ODVÁŽNY ZNAMENÁ KRIČAŤ Z PLNÝCH PĽÚC. ÁNO ALEBO NIE? „Pre mňa odvaha spočíva v mlčaní. V úvahách. V zastavení sa.“ Arlo Parks. Speváčka. Skladateľka piesní. Poetka.

ROZLIATE MLIEKO? ŽIADNY PROBLÉM

Vykroč do nového dňa tou správnou nohou s našou podrážkou Greenstride™, ktorá bola vyrobená zo 75% z obnoviteľných materiálov. V kombinácii s nepremokavou a ekologickou kožou Better Leather s utesnenými švami sa môžeš spoľahnúť na dokonalý komfort bez ohľadu na to, čo so sebou deň prinesie.


Timberland – poctivá značka, ktorá nesklame

Timberland je americká firma, zaoberajúca sa výrobou módneho outdoorového oblečenia, najmä však obuvi. V roku 1928 ju založil americký obuvník a biznismen Nathan Swartz, na ktorého snahu nadviazali postupom rokov ďalší členovia rodu. Jedným z dôležitých míľnikov firmy bol rok 1973, kedy uzrela svetlo sveta budúca ikona značky - nepremokavá obuv charakteristickej žltej farby. Bola vytvorená pre ťažko pracujúcich obyvateľov Nového Anglicka a pri jej výrobe sa kládol dôraz skôr na formu, funkciu a remeselné spracovanie než na módu či dizajn. Napriek tomu (alebo práve preto) si Original Yellow Boot získala srdcia más a aj vďaka nej sa značka Timberland rozšírila po celom svete. Stala sa vyslancom individuality a looku made in USA.

Produkty z Timberland shopu zvládnu náročné podmienky

Produkty značky Timberland sú dôkazom toho, že čaro nechceného môže celkom dobre fungovať. Prvé modely boli navrhnuté tak, aby sa vyrovnali s drsnými zimami v New Hampshire. Dôraz na detail a použitie najlepších materiálov však z produktov značky Timberland pomohli vytvoriť univerzálne oblečenie do všetkých terénov a podmienok. V 90-tych rokoch si značku Timberland obľúbili aj hip-hopové veličiny ako Jay-z či Kanye West, stále sa však jednalo o brand dostupný všetkým – v Timberland shopoch nakupovali barmani, stavbári, inžinieri či fotografi. Dá sa povedať, že žiadna subkultúra či módny trend si nemôže robiť nárok na značku Timberland – tá totiž funguje rovnako dobre v spojení s prakticky akýmkoľvek štýlom.

Timberland - príťažlivosť ukrytá v nadčasovosti

Nielen vlajková loď značky, ale prakticky každý z modelov Timberland vyniká jednoduchosťou a nadčasovým vzhľadom. Zatiaľ čo módne trendy prichádzajú a odchádzajú, značka Timberland ostáva a užívateľom ponúka najlepšie spojenie estetiky, odolnosti a rozpoznateľného dizajnu. Aj v našom Timberland e-shope môžeš nájsť kultové dámske a pánske topánky Timberland v tradičnej žltej farbe, máme však aj mnoho ďalších elegantných modelov. Každý z nich v sebe nesie znaky firemnej kultúry, založenej na pôvodnom dizajne a minime zmien v snahe zachovať to najlepšie z tradície Timberland. V sekcii „výpredaj“ môžeš nájsť kvalitné výrobky značky Timberland za akciové ceny. Vyber si napríklad skutočne kvalitné topánky, v ktorých pochodíš celý svet.