Prejsť na hlavný obsah
Prihlásiť sa
Zoznam prianí
Nákupný košík
Všetky produkty od Ted Baker255

Ted Baker – Britský módny fenomén

Ted Baker patrí bez pochyby k najrýchlejšie rastúcim lifestylovým značkám vo Veľkej Británii. Teší sa veľkej popularite medzi sofistikovanými mužmi a ženami dnešnej generácie a je zárukou štýlu a vysokej kvality. Vo svojom portfóliu má pánsku a dámsku módu, doplnky, kozmetiku, obuv, parfumy a mnoho ďalšieho. Zameriava sa prevažne na spoločenské odevy, vrátane nadčasových oblekov a kokteilových, či plesových šiat pre dámy a pánov. Ak sa čoskoro chystáš na svadbu, na koncert, do galérie či na gala večer, značka Ted Baker splní a dokonca aj presiahne všetky tvoje očakávania! Zažiar na tanečnom parkete v najnovších trendy kúskoch aj so svojím partnerom a uchovaj si krásne spomienky na príjemne prežité chvíle. Nadštandardná kvalita a dokonalý strih šatstva tejto značky garantujú úspech na každej akcii. Presvedč sa online v Ted Baker eshope na ABOUT YOU.

Ted Baker – revolúcia v spoločenských šatách

Za každou výnimočnou módnou legendou sa skrýva neobyčajný príbeh. Na ostrovoch je táto značka dôverne známa mladej a strednej generácii. A ako sa to cele začalo? Vizionár Ted Baker založil značku v roku 1987 v škótskom meste Glasgow. Primárne predával pánske košele a obleky a postupom času sa vyšvihol medzi návrhársku mainstreamovú elitu. Mal na seba aj na svoje okolie veľké nároky a dával dôraz na nekompromisnú kvalitu, prešpekulované detaily a na oblečenie šité namieru, ktoré sedí ako uliate a cítiš sa v ňom exkluzívne. Značka Ted Baker si zakladá na osobnom prístupe a jedinečnosti každého človeka a jeho produkty ťa skrášlia, len čo si ich oblečieš. Tak neváhaj, prezri si Ted Baker online v eshope ABOUT YOU a buď o krok bližšie k tvojmu vysnívanému ja.

Ted Baker – tvoj úspech na akejkoľvek akcii

Hľadáš šaty, alebo doplnok na najbližší večierok z dielne jedného z Britských majstrov v dizajne za rozumnú cenu? Ak chceš skĺbiť unikátne materiály, ako napríklad veľmi jemnú merino vlnu, s rafinovaným strihom, značka Ted Baker je pre teba tá pravá voľba. Široký sortiment tovaru Ted Baker pre dámy a pánov je nájdeš online na ABOUT YOU. Výnimočné sú napríklad doplnky ako strieborné náramky a náhrdelníky. Úplnou must-have položkou každej sezóny sú lakované dámske kabelky, ktoré nájdeš v desiatkach farbách a zaručene si ich obľúbiš. Britské celebrity ako Pippa Midletton, Emma Roberts, Cheryl Cole a Kelly Osborne sú ambasádorkami v najnovších štýloch a veľmi často ich vidieť v Ted Baker outfitoch. Staň sa súčasťou novej módnej vlny s touto značkou už dnes.